ЖНИВА DROP: бренд одягу Shypelyk презентував нову капсулу одягу

Луцький бренд жіночого одягу Shypelyk презентував нову капсулу одягу. Вона про те, чим ми живемо зараз усією країною.

Тепер ми знаємо, що життя не варто відкладати на завтра, а тому можемо святкувати будь-яку маленьку перемогу: чи то Антонівський міст, чи зібраний врожай, чи новий день.

«Ми переможемо!» –  і нова капсула одягу Shypelyk створювалась саме для цього дня.

Нова капсула натхненна життєстійкістю нашої нації, українською сорочкою, нанизаними та плетеними елементами в українському одязі. Символом стійкості стали українські жнива.

У новій капсулі є штани з кантиком, хустинки, плаття з нанизаними бретелями та помпонами, силянки. Також можете придбати фартушки, як у побутовому одязі українців з XIX століття, сорочки з ластовицями з автентичним лекалом і формою. У колекції ви знайдете ще й ковдру, що настьобана вручну, лакові та бавовняні свитки (ніби ті, що носили до церкви дівчата) в новому осмисленні. Всі речі оздоблені мереживом, сплетеним вручну, а плахти – з вінтажних мереживних накидок.

«Ми знімали в полях України, які готові до збору врожаю: сонях, гречка, пшениця. Дату виходу дропу підлаштовували під початок жнив, щоб розказати цю історію. Ми хотіли випустити одяг для цього перехідного періоду, коли ще спекотно, але вже буває і прохолодно.

Весь епізод озвучений жнив’яною піснею Західного Поділля, щоб ще раз підтвердити, що ми здолаємо ворога, зберемо врожай і «прийде достаток у кожну хату», точно як у пісні.

Це перша наша колекція з такою великою кількістю ручної роботи. Усі речі ми відшиваємо на власному виробництві в Луцьку, руками тих майстрів, що вчора відшивали партію військових форм. Бо час такий», –  розповідає власниця бренду Оля Шипелик.

Колекція вже доступна на сайті бренду.

ІНТЕРВ’Ю ІЗ ВЛАСНИЦЕЮ БРЕНДУ ОЛЕЮ ШИПЕЛИК МОЖНА ПОЧИТАТИ ТУТ.

INSTAGRAM: @shypelyk

САЙТ: shypelyk.com

ФОТО: @olyauryna

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

З ефектом ретро: кампейн літнього дропу білизни та купальників Fox lingerie

«Мова предків»: спільна колекція шоу ебаут і бренду GRMN

Нова капсула бренду Ours присвячена сильній жінці

Новий дроп бренду BLAST OUT для ідеального базового гардероба

COLORS OF SUMMER: новий літній дроп бренду O.TAJE

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР