оргазм

Чому жінки не можуть отримати оргазм? 18+

Величезні непорозуміння трапляються між чоловіками та жінками, коли йдеться про сексуальне задоволення. Але ні для кого не секрет, що для того, аби зрозуміти тіло конкретної жінки, потрібен час.

А коли жінка не може досягти оргазму під час статевого акту, їй може здаватися, що вона щось робить не так. Або що з нею щось не так. Важливо, аби ці проблеми не переросли в глибокі психологічні трабли. Деякі фактори, на кшталт дефіциту спілкування, негативного сприйняття тіла чи слатшеймінгу, можуть провокувати глобальніші проблеми.

Існує безліч причин, чому жінка не може отримати оргазм. Розповідаємо про найпоширеніші з них.

жіночий оргазм

ДИСКОМФОРТ

Коли жінка під час сексу змушена терпіти біль і дискомфорт. У такій ситуації можна спокійно поговорити з партнером про те, що деякі моменти можна змінити. Виявляється, багато партнерів просто зовсім не вміють говорити на тему сексу. Коли ж ідеться про жіночий оргазм, налагоджена комунікація особливо важлива.

Якщо потрібно – додати лубрикант. Якщо дискомфорт виникає постійно – звернутися до лікаря.

тіло жінки

КОНЦЕНТРАЦІЯ НА ПРОЦЕСІ

Інколи навіть на курсах сексуальної освіти увагу зосереджують на небезпеках сексу, зокрема йдеться про інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), і вагітність. Відтак багатьом справді складно насолоджуватися тим, що трактують як ризик, а не насолоду.

ФІЗІОЛОГІЧНА ПРИЧИНА

Хронічні або приховані запальні процеси, слабкі м’язи тазового дна, гормональні зміни, стрес, утома, недавні пологи, годування грудьми, прийом лікарських препаратів, що впливають на лібідо. А ще пригнічувати оргазм можуть антидепресанти і антигістамінні препарати. Щоб виключити цю причину, важливо проконсультуватися з відповідним фахівцем.

вагіна

СОРОМ'ЯЗЛИВІСТЬ

Можливість говорити з партнером про свої бажання та вподобання – невіддільна частина сексу і досягнення оргазму. Ми поки не навчились читати думки один одного, тому ймовірність «вгадати» – дуже невелика. Не соромтеся сказати партнеру, що саме приносить вам задоволення. Говоріть і ще раз говоріть із партнером.

А ще не соромтеся себе. завдяки соцмережам багато жінок сповнені нелюбові до свого тіла. Важко почуватися під час сексу вільно, коли тобі заважає чи не подобається власний живіт.

збудження

ПСИХОЛОГІЧНІ ТАБУ

Хтось із дитинства вважає, що секс — це гріховно, соромно, заборонено і займаються цим тільки зіпсовані люди. Багато проблем з оргазмом  виникає через обмежувальні переконання сім’ї та оточення. Якщо жінка відчуває сором і провину, то із цим потрібно працювати. Тут допоможе робота з психологом: робота над нюансами, які заважають отримувати задоволення. Читайте науково-популярну літературу, дивіться фільми та отримуйте насолоду — разом із партнером.

НЕВПЕВНЕНІСТЬ В СОБІ

Якщо людині дискомфортно у власному тілі, це може негативно позначитися на сексуальному житті. А значить, отримати оргазм буде складніше, тому що негативні думки і сором заважають розслабитися і зосередитися на фізичних відчуттях.

АЛКОГОЛЬ

Алкоголь має властивість притупляти роботу центральної нервової системи і гальмувати реакцію організму на стимуляцію ерогенних зон. Під впливом алкоголю людина може почуватися розкутою, але оргазм буде не таким яскравим, якщо взагалі буде.

оргазм
оргазм
інтим
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР