«Бардак навколо – бардак в голові»: інфлюенсерка та бізнес-леді Роксолана Ліма відповідає на бліцпитання

Постійно в русі, сповнена енергії та ідей, інфлюенсерка та бізнес-леді Роксолана Ліма не зупиняється на досягнутому, оскільки заснувала простір краси LIMA INC та LIMA SCHOOL, але не збирається обмежуватися лише цими проєктами. В ексклюзивному інтерв’ю інфлюенсерка з авдиторією понад 100 тисяч підписників розповіла про cправу всього свого життя, а також поділилася порадами для початківців у бізнесі.

Повну версію інтерв’ю можна відшукати у лютневому випуску Space mag.

Три ваших «ХОЧУ» в цей момент

  1. Хочу полетіти з чоловіком на місяць, на море, але це не просто захцянка, бо так хочуть всі. Я реально три роки не була на морі, тому хочеться просто ввійти в зону, де не буде ловити мережа.
  2. Навести лад зі сном, харчуванням, гардеробом, бо розслабилася, а бардак навколо – бардак в голові.
  3. Приділити більше часу блогу, бо зараз весь час іде на наш простір краси @lima_inc та школу нігтьової естетики @lima.school, на блог енергії не вистачає, а блог – це моя віддушина, там мої люди, читачі, які мене чекають (маю надію).

МІЙ НАСТУПНИЙ БІЗНЕС БУДЕ ПРО…

Про те саме. Я занадто постійна і консервативна людина у всіх планах. В житті пробувала себе у всьому, що хотіла. Хотіла стати фотографкою. Стала! Успішним, до слова. Хотіла стати блогеркою. Стала! Також успішною, в межах Західної України. Проте найбільше мені приносить щастя манікюр і вважаю, що мати максимально різні сфери бізнесу – це розсіюватися. Я за максимальний розвиток, розширення, масштабування спершу чогось одного, а тоді можна бавитися в щось інше. Тому це буде пов’язано з нігтями і Lima Inc.

ТРИ ПРОФІЛІ В ІНСТАГРАМІ, ЯКІ ВАС НАДИХАЮТЬ ТА МОТИВУЮТЬ.

Усі мої підписки – це естети, красиві і розумні люди, люблю їх, люблю їхнє бачення прекрасного, думки, але наразі не надихає ніхто. Та й загалом відчувається масове вигорання у всіх в інстаграм, зокрема і у мене. Тому, можливо, не так цікаво. Я надихаюся і мотивую себе зовсім іншим – власним успіхом.

ПРОЦЕС ЧИ РЕЗУЛЬТАТ?

Процес однозначно, якщо він не затягується. Процес будь-чого – це досвід, а досвід – це безцінні уроки життя. Яке значення має результат, якщо ти не залучена до процесу? Якби мені подарували готовий салон, я б переробила його. Я знаю ціну результату, знаю багато нюансів ремонту, які згодом збережуть мені нерви і кошти. Хоча якщо процес триває дуже довго, то я за результат, бо в довготривалому процесі вигораєш ще до кінцевого результату, але це вже окрема тема для розмови.

МІЙ ЕКРАННИЙ ЧАС СТАНОВИТЬ…

10-12 годин щодня. Я працюю в телефоні. У мене блог, робочі чати, курси, випускаю з рук телефон і пропускаю все на світі. Тому я і хочу на море.

ВЧИТИСЯ ЧИ НАВЧАТИ?

Вчитися, щоб навчати. Я обожнюю вчитися і подавати учням стислий варіант інформації без води. Це моя сильна сторона. Учні отримують максимум якісної інформації, тому вони виходять з @lima.school одразу професійними майстрами, яким залишається не навчатися на помилках (бо ми їх вчимо одразу), як правильно, а відшліфовувати лише швидкість.

МІНІ ЧИ МІДІ?

Коли схудну – однозначно міні. Люблю красиві ноги, а у мене вони красиві, коли худі. Якщо міді, то лише сукні з глибоким декольте.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Краще мене ніхто не зробить»: блогерка Наталі Литвин про найдорожчу річ у гардеробі, зіпсоване м’ясо для реклами та новий проєкт

«Краще мене ніхто не зробить»: блогерка Наталі Литвин про найдорожчу річ у гардеробі, зіпсоване м’ясо для реклами та новий проєкт

ДЕНІМ ЧИ ЕКОШКІРА?

Денім. Не люблю взагалі екошкіру і відчуття її на тілі. Взагалі, люблю якісний та комфортний одяг, який не сковує рухи, не парить, а мені не потрібно думати, що не зручно. Я маю про що думати протягом дня, а незручний одяг у ці думки не входить.

ЧЕРВОНИЙ ЧИ НЮДОВИЙ МАНІКЮР?

Якщо обирати один на все життя, обрала б нюд. Але люблю ці два відтінки на нігтях. Червоний – дорогий, розкішний колір, який привертає увагу. Нюд – більш ніжний варіант на кожен день.

АВДИТОРІЯ НІКОЛИ НЕ БАЧИЛА МЕНЕ…

Слабкою, напевно. Такою мене бачили лише найближчі, особливо в час запуску проєкту, я плакала на кожному кроці від найменшої дрібниці. Від перевтоми, від адаптації до нового місця, команди, завдань, які накопичилися. Це був один із найважчих періодів в моєму житті.

БІЗНЕС ОКРЕМО ЧИ РАЗОМ ІЗ ЧОЛОВІКОМ?

У нашому випадку – лише разом. Ми дуже командні в бізнесі. Нам зараз трішки важко вжитися разом на одній площі, бо раніше ми були окремо, він керує в студії, я – в школі, а зараз, після об’єднання, хочу керувати всюди і забуваю, що моя площа лише в школі. Ми багато розмовляємо і зараз вже якось легше вжитися разом, все помалу стає на місце, кожен займається своїм і це дуже круто. Забереш нас одне в одного – і нам стане важко, бо кожен із нас спеціаліст в різній гілці нашого бізнесу.

РОКСОЛАНА ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ ЦЕ…?

Жіночна, стримана, елегантна бізнес-леді в підтягнутому здоровому тілі та з здоровою душею. Тримаю за руку донечку та чоловіка. Я – душа та настрій нашої сім’ї, наших успішних проєктів. Ми масштабувалися і активно ведемо пропаганду безпечного манікюру на території усієї України та за її межами.

Для мене дуже важливо змінити щось у світі манікюру, де майстри не думають головою, не знають, що таке стерилізація, будову шкіри та нігтя, відповідно травмують людей. Мене болить ця проблема, відчуваю, що можу це змінити через нашу студію @lima_inc, через нашу школу нігтьової естетики @lima.school і через свій блог @roksolanalima.

ПОРАДА УСІМ, ХТО ХОЧЕ РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ, АЛЕ СУМНІВАЄТЬСЯ.

Часто бажання мати власну справу – це навіяне суспільством бажання, бо всі такі навколо успішні і багаті. Моя порада – прислухатися передусім до себе. От сісти, закрити очі, згадати, яка справа приносила найбільше щастя, її і треба розвивати. Якщо ви відчуваєте щастя, працюючи на когось і кайфуєте від роботи з клієнтами, заробляєте достатньо, то нащо вам той бізнес? Він забере у вас весь вільний час. Тому якщо ви не кайфуєте від того, щоб цілодобово щось вирішувати, забудьте про власну справу, краще реалізуйте себе, як командний гравець! Таких також дуже цінують, чекають і частіше вони заробляють набагато більше, ніж їхні шефи.

Якщо ж поки не кайфуєте від чогось, тоді краще присвятити час пошуку, спробувати себе в різних сферах.

Якщо хочете відкрити бізнес, спершу попрацюйте в цьому бізнесі як найманий працівник, щоб зрозуміти внутрішню «кухню» і чи варто взагалі починати цю справу.

Якщо ж дуже хочете і впевнені, що все вийде, РОБІТЬ! Нікого не слухайте! Якщо не вийде – це безцінний досвід! Ви знаєте, скільки мільярдерів спершу пробували, запускалися, прогоряли, поки не запустили ракету? Знаєте, скільки мені разів казали: «А якщо не вийде? А ми стільки грошей вклали». У відповідь на це я завжди казала, що ми притягуємо те, про що думаємо і в нас ВСЕ ВИЙДЕ! Не смійте слухати батьків, родину, друзів, робіть все, що хочете, бо потім будете жаліти, що не спробували, але робіть це дуже обдумано.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Я працюю, як кінь»: блогерка Анастасія Стадник про STADNYK.STORE, стосунки з мамою та любов до коней

«Прокидаюся вранці і уявлення не маю, що я сьогодні буду знімати», – найвідоміша українська блогерка-мільйонниця Саша Бо про відкриття клініки, першу роботу та плітки

«Блог для мене – це сповідь», – директорка рекламної агенції PRentkovych Agency Ірина Коркушко про способи розвитку бізнесу, Америку та жіночу відвертість у блозі

Час утеплятися: який одяг обирають відомі луцькі блогерки восени

Smart, sexy, in love: дизайнерка бренду DARI CO Дар’я Король (Авраменко) про таємний проєкт, нову колекцію та 10 справ, які відновлюють внутрішній ресурс

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР