«Блог для мене – це сповідь», – директорка рекламної агенції PRentkovych Agency Ірина Коркушко про способи розвитку бізнесу, Америку та жіночу відвертість у блозі

Ви знаєте її усміхненою, відвертою, глибинною, позитивною, люблячою мамою, закоханою дружиною, серйозною директоркою, надійною партнеркою та цілеспрямованою жінкою. Вона знає не тільки, як розкрутити бренд з нуля і систематизувати свою роботу, створити цікавий та успішний проєкт, а і якими способами сьогодні краще розвивати свій бізнес.

Space mag. розповідає про відомих блогерок та інфлюенсерів, за якими стежать і яких обожнюють. Цього разу героїнею ексклюзивного інтерв’ю стала успішна інфлюенсерка, директорка рекламної агенції PRentkovych Agency, любляча мама та дружина Ірина Коркушко, більш відома як @mamamia__me.

Яким було перше враження про Таню Пренткович? Які завдання у своїй діяльності краще делегувати? Якими способами сьогодні найкраще просувати свій бізнес? Відповіді на ці та інші питання від Ірини Коркушко – читайте з перших уст у матеріалі.

 

ЯК РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВАШ ДЕНЬ? БЕЗ ЯКИХ РАНКОВИХ РИТУАЛІВ ВИ НЕ РОЗПОЧИНАЄТЕ СВІЙ ДЕНЬ?

«Я вірю в біологічний будильник. Кожен мій день розпочинається з того, що я на 90% намагаюсь прокинутись самостійно, бо вважаю, що це впливає на нервовий стан протягом всього дня. Щоранку я п’ю теплу воду й читаю книгу своїй дитині. Також люблю снідати наодинці та насолоджуватись їжею».

ЯКІ СПРАВИ У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВИ ДЕЛЕГУЄТЕ? І ЯКІ ЗАВДАННЯ НІКОЛИ НЕ ДОВІРИТЕ ІНШІЙ ЛЮДИНІ?

«Я люблю делегування й використовую цей інструмент майже в усіх сферах свого життя. У мене є помічники, асистент та менеджери. Всі вони допомагають мені відчувати життєву рівновагу, баланс та спокій. Введення блогу ніколи не довірю іншій людині і вважаю це правильною позицією».

СЬОГОДНІ ВСЕ ЧАСТІШЕ МОЖНА ПОЧУТИ ТЕЗУ ПРО ТЕ, ЩО РЕКЛАМА В ІНСТАГРАМІ, ОСОБЛИВО ІНТЕГРАЦІЇ З ІНФЛЮЕНСЕРАМИ, НЕ ПРАЦЮЄ. ЩО ВИ ДУМАЄТЕ ПРО ЦЕ?

«У будь-якій сфері є динаміка розвитку, дуже важливо бути синхронним та спостережливим. З впевненістю можу сказати, що «кладбище упоминаний конкурентов» вийшло з моди. Всі люблять довгострокові рекомендації і дуже часто реклама манікюрного салону один раз – це більше антиреклама, бо більше ви туди не повернетесь. Тому всі салони краси, які запрошують блогерів до співпраці, виберіть своїх «ангелів» Victoria’s Secret і працюйте з ним в довгостроковій перспективі протягом, наприклад, пів року. Тоді можна робити висновки, чи продовжувати співпрацю, чи припиняти.

Тому перший принцип – це довгостроковість, а другий – це максимальна нативність і свобода брифу. Ніхто не любить чітко прописане технічне завдання. Краще, коли ви даєте людині свободу бути, відчувати, творити».

ЯКИМИ СПОСОБАМИ СЬОГОДНІ НАЙКРАЩЕ РОЗВИВАТИ СВІЙ БІЗНЕС?

«Потрібно розуміти, що з кожним днем підписник стає все дорожчим. Цьому не потрібно дивуватись, це варто знати, відчувати, прийняти і бути швидшим за всіх. До дієвих способів просування блогу я б додала такі.

  1. Особисті зустрічі, колаборації. Це не коли «я десь чула про дівчинку, яка..», а це коли є хоча б спільний обід. Завдяки особистому спілкуванню ви дізнаєтесь більше про людину, знаходите точки дотику. Так, це довгий процес, проте, мені здається, що так робити правильно і чесно.
  2. Потрібно бути в ритмі алгоритмів, розуміти, коли можна збільшити охоплення.
  3. Гіви, але з подарунками, які відповідають тим людям, на кого ви просите підписатись. Якщо це дівчинка, яка робить огляди на книги, то даруйте книги. Якщо це спортивний тренер, то подаруйте скакалку та гантелі. Обирайте максимально цільовий подарунок. Нових підписників буде менше, проте вони будуть більш вдячними та залишаться з вами надовше».

ЯКИМ БУЛО ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ПРО ТАНЮ ПРЕНТКОВИЧ?

«Моє враження про Таню не змінилось. Я завжди в ній бачила потужну, сильну, добру, гучну дівчину».

ЧОМУ АМЕРИКА І ЧОМУ МАЯМІ?

«Я обожнюю Америку. Мені подобається тут абсолютно все. Я готова пробачити цій країні будь-які нюанси. На цей раз мене покликала, запросила Флорида. Відтепер це моє улюблене місто. Вважаю, що це прекрасний старт, тому що теплий океан за вікном – моя нова релігія».

В ОДНОМУ ЗІ СВОЇХ ПОСТІВ ВИ ПИСАЛИ: «МІЙ ТАЛАНТ – МНОЖИТИ ЛЮБОВ». ЩО ВИ ВКЛАДАЄТЕ У ЦІ СЛОВА?

«Уявляю, що я гідроелектростанція, в яку потрапляє промінь любові й після цього їх стає два, а потім 4, а потім 8. Якщо відчуваю у зворотному зв’язку щось світле, щире та справжнє, хочеться віддати ще більше».

ЯК ВИ ПІДТРИМУЄТЕ ВНУТРІШНІЙ БАЛАНС ТА ЯК ВІДНОВЛЮЄТЕ ВНУТРІШНІЙ РЕСУРС?

«Веду блог, пишу. Для мене це сповідь. Я люблю слухати музику гучно й тихо. Люблю розмовляти, знайомитись з новими людьми й використовувати це як паливо для роздумів, для створення нових відчуттів й іноді навіть проєктів. Зараз я перебуваю в якось ідеальному внутрішньому стані й хочу, щоб він був зі мною якомога довше. Відчуття присутності тут і зараз».

ЩО ДЛЯ ВАС «ЖІНОЧНІСТЬ»? ЯКІ КРОКИ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ КОЖНІЙ, ЩОБ ДОСЯГНУТИ ЦЬОГО ВІДЧУТТЯ?

«Жіночність для мене – це сукня, сережки, спокійний голос, сентиментальність, доброта, можливість слухати, торкатись, допомагати, хвилюватись, відчувати. Точка жіночності є і в чоловіках, і в жінках, потрібно її просто помітити. Все важливе, що є у світі, створила жінка».

ЯКБИ ВИ МОГЛИ Б ЗАЛИШИТИ ЛИШЕ ОДИН ПАРФУМ? ЩО ЦЕ ЗА АРОМАТ І ЧОМУ?

«Цим питанням ви вдарили по болючому, тому що зараз мені все пахне смаженим насінням (посміхається). І я дуже вірю, що цей період колись закінчиться. Щодо аромату, то все ж я б залишила Shalimar Parfum Initial Guerlain, тому що на промоакції цього аромату 15 років тому я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком».

 

ЯК ВАМ ВДАЄТЬСЯ БУТИ НАСТІЛЬКИ ВІДВЕРТОЮ ЗІ СВОЄЮ АВДИТОРІЄЮ?

«Вам так здається. Насправді я іноді вважаю себе максимально закритою людиною і думаю, де натиснути кнопку, щоб знову відкритись. Іноді я потрапляю у стан внутрішньої відвертості і не хочу його стримувати. Для мене давно є важливим слухати себе і слухати те відчуття, чи хочу я ділитись цим, чи ні. У відвертості є величезний шматок підтримки для моєї авдиторії».

ЩО ВАС НАДИХАЄ? ЩО ДОДАЄ СИЛ ТА ВІРИ?

«Надихає чи мотивує? Мені здається, що кожну людину надихає лише вона сама і, можливо, якісь спогади, надії, очікування від себе в дитинстві. А мотивує мене дуже часто оточення. Я сама занурюю себе в колективи, де мені спочатку якось ніяково, тому що мій рівень не відповідає. Але потім мені хочеться рости і розвиватися.

Сил мені часто додає самотність, перезавантаження, якісний та здоровий сон, знайомство з новими людьми з їхніми законами та правилами. Мої внутрішні зміни та чудеса, які відбуваються, допомагають мені бути завжди людиною, яка вірить».

 

 БЛІЦ

ЩО ІРИНА КОРКУШКО НІКОЛИ НЕ ПОКАЖЕ У БЛОЗІ?

«Те, що може нашкодити людям, типу Glo, антибіотики чи медикаменти, які я ніколи не використовувала».

МІЙ НАСТУПНИЙ БІЗНЕС БУДЕ ПРО …

«Комунікацію і людей».

МОЯ УЛЮБЛЕНА КРАЇНА ДЛЯ ВІДПУСТКИ …

«Америка».

КРОСІВКИ ЧИ ПІДБОРИ?

«Босоніж».

РЕКЛАМА У БЛОГЕРІВ ЧИ ТАРГЕТ?

«Реклама у блогерів».

СПОДІВАЮСЬ, ЩО МОЯ МІЯ НІКОЛИ НЕ …

«Не піде до психолога».

ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ ІРИНА КОРКУШКО …

«Буде на 5 років старшою, ніж зараз».

INSTAGRAM: @mamamia__me

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Літо, річка Турія та стрибки з дамби»: український ведучий та блогер Дмитро Корнелюк про дитинство у Ковелі, перші івенти та сороміцькі вечірки

«Простір визначає свідомість. Оточення підсвідомо впливає на світогляд», – авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

Як стають чемпіонками: Єлизавета Левкович та Софія Гонтар про найбільші досягнення, бажання все покинути та кумирів сучасності

«Я працюю, як кінь»: блогерка Анастасія Стадник про STADNYK.STORE, стосунки з мамою та любов до коней

СК «СПОРТ ЕСТЕТ» – це виховання сильного характеру та дисципліни», – головна тренерка Анна Войнаровська про історію клубу, перемоги та мотивацію

Про натхнення, донечку та власну колекцію прикрас розповідає засновниця ювелірного шоу-руму DARIANI Jewelry Дарія Наконечна

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР