Smart, sexy, in love: дизайнерка бренду DARI CO Дар’я Король (Авраменко) про таємний проєкт, нову колекцію та 10 справ, які відновлюють внутрішній ресурс

Дар’я Король (Авраменко) створила DARI CO у 2013 році. За 8 років бренд концептуального одягу для плавання, дому та відпочинку пройшов шлях від новачка до одного з найбільш популярних і улюблених в країні.

DARI CO – бренд одягу, у якому ви знайдете мінімалістичні, витончені та стильні купальники, боді та водолазки, одяг для пляжу та дому. Space mag. поспілкувався із дизайнеркою та засновницею бренду DARI CO Дарією Король (Авраменко).

Який процес під час створення колекції є найскладнішим? Якими характеристиками повинна володіти бізнес-леді, щоб досягнути успіху? Про таємний проєкт, нову колекцію та 19 справ, які відновлюють внутрішній ресурс – читайте з перших уст.

3 ФАКТИ ПРО ДАР’Ю, ПРО ЯКІ МАЛО ХТО ЗНАЄ.

«Я люблю пити воду в маленьких пляшках.

У мене є проєкт – агенція з написання книг, як таємний письменник.

У 17 років я подорожувала автостопом Європою й мене з друзями зупинила поліція в Ліоні».

ЯКИЙ ПРОЦЕС ПІД ЧАС СТВОРЕННЯ КОЛЕКЦІЇ (ВІД ЕСКІЗУ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ) ДЛЯ ВАС Є НАЙСКЛАДНІШИМ? ЧОМУ?

«Найскладнішим завжди був і залишається процес тестування і посадки лекал. Від створення конструкції до виготовлення першого пілотного зразка обов’язковим етапом є примірка зразка на різні типи фігур. Тут дуже важливо, щоб сама ідея та матеріал, з якого реалізуємо модель, ідеально підходили один одному. Крім цього, конструкція повинна бути настільки збалансована, щоб дівчина з типом фігури «яблуко» або «груша» почувала себе максимально комфортно».

ЯКИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ПОВИННА ВОЛОДІТИ БІЗНЕС-ЛЕДІ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИЗНАННЯ ТА УСПІХ СВОЄЇ СПРАВИ?

«Я думаю, що передусім  – це впевненість у своїх можливостях, у своїй меті, у компетенції своїй та команди. Далі – вміння йти на ризик, приймати правильні рішення, вміння структурувати та мислити процесами, володіти високим емоційним інтелектом».

ЧИ ПОБАЧИМО МИ ДАР’Ю В ІНШІЙ СФЕРІ?

«Абсолютно. Вже можна побачити, ми з командою успішно написали та видали 7 книг».

ЯКІ СПРАВИ У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВИ ДЕЛЕГУЄТЕ? І ЯКІ ЗАВДАННЯ НІКОЛИ НЕ ДОВІРИТЕ ІНШІЙ ЛЮДИНІ?

«Раніше я боялась делегувати, оскільки була впевнена, що впораюсь зі завданням краще, ніж інші. Але в такому темпі трапляється вигорання, ти розумієш, що на тобі зав’язані буквально всі процеси. Після цього потроху починаєш делегувати і яке це задоволення, коли все вдається. Зараз делегую абсолютно всі процеси, крім створення та розробки нових колекцій. Думаю, що це не довірю іншій людині. Проте ніколи не кажи ніколи».

ПРО ЩО БУДЕ НАСТУПНА КОЛЕКЦІЯ DARI CO?

«Наступна колекція буде про асиметрію, про баланс у дисбалансі, про сексуальність та мінімум інтелектуальності. Про лінії, які дозволяють фантазії заполонити все. Нова капсульна колекція буде складатись із 3-х боді та 1 кроп-топу. Зовсім скоро ви її побачите».

ЯКБИ БУЛА МОЖЛИВІСТЬ ВІДШИВАТИ ЛИШЕ ОДНУ РІЧ, ЩО Б ЦЕ БУЛО?

«Безумовно, це були б бікіні».

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ У ВАШІЙ КОМАНДІ?

«Сьогодні у нашій команді 20 співробітників».

ДЕ ВИ ЧЕРПАЄТЕ НАТХНЕННЯ І ЩО ВИ РОБИТЕ, КОЛИ ВІДЧУВАЄТЕ ВТОМУ\НЕРЕСУРСНІСТЬ\ВИГОРАННЯ?

«У мене є перелік справ, які я люблю робити, коли відчуваю втому/відсутність ресурсу/вигорання.

 • Спілкування з людьми, які вас люблять та приймають безумовно. Це таке неймовірне відчуття, коли ти можеш прийти в будь-якому стані, а зустрінеш прийняття та любов. Це неоціненно.
 • Спілкування з однодумцями та з тими, хто досягнув успіху, а також проходив через різне у своєму житті. З такими людьми ти точно знаєш, що твої відчуття сублімуються у щось нове: новий проєкт, рішення, ідеї, нові мрії та бажання.
 • Натхнення та енергію я черпаю в спілкуванні, у своєму оточенні, ком`юніті. Немає магії сильнішої, ніж магія слова. Для мене дуже важливим є оточення, сила однодумців. Діалог за чашкою кави може перевернути настрій з ніг на голову, це 100%.
 • Прослухати всі хіти Destiny Child, Beyoncé та Drake.
 • Сходити у SPA та на масаж.
 • Потанцювати з друзями.
 • Виписати все, що хвилює, в щоденник.
 • Спекти печиво і читати книги.
 • Сісти за кермо, включити музику та поїхати на Київське море.
 • Замовити піцу пепероні та дивитись старі фільми цілий день.
 • Постріляти в тирі».

ЧИЯ ПІДТРИМКА ДЛЯ ВАС НАЙВАЖЛИВІША?

«Моєї сім’ї».

ЯК Ж ПРАВИЛЬНО ВИЗНАЧАТИ МЕТУ СВОГО ЖИТТЯ Й ОБРАТИ СПРАВУ, ЯКА НАДИХАТИМЕ?

«Працювати з хорошим коучем та давати правдиві відповіді на питання. Можна здивуватися, куди це все приведе. Оскільки всі відповіді на питання ми знаємо самі, головне визначитись з пріоритетами.

Я починала без коуча, його роль для мене в дитинстві виконав дідусь. Ми могли годинами розмовляти про сенс життя, призначення, мрії, бажання. Тоді я навіть не задумувалась, що це настільки на мене вплине. Дідусь з 55 до 86 займався йогою та практикував цигун (стародавнє китайське мистецтво саморегуляції енергії ці – ред.). Можете уявити, як він мене «прокачав».

ЯКІ ПОРАДИ ВИ МОЖЕТЕ ДАТИ ДІВЧАТАМ Й ЖІНКАМ, ЯКІ ТІЛЬКИ ХОЧУТЬ РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ, АЛЕ БОЯТЬСЯ?

«Почніть звільняти свій час для того, щоб змінювати мислення та шукати бізнес-інструменти. Якщо ви терпіти не можете прибирання – знайдіть прибиральницю, звільніть день від побутових занять та вкладайте в себе нові знання з ніші, яка вам цікава.

Знайдіть бізнесове оточення, зараз з’явилось дуже багато бізнес-клубів, де можна познайомитись за чашкою кави з підприємцями, поспілкуватись з ними, відкрити нові горизонти для себе і шукати на чому можна зробити бізнес.

Є такий інструмент – Ikigai (у японській популярній культурі елемент, який є підставою для перебування у світі, мотивація, яка спонукає діяти і жити – ред.), круто структурує і допомагає знайти цінність життя та своє призначення. Ну, а ще, можна купити франшизу й одразу зануритись в бізнес.

Всі мої поради мають інформативний характер і не є інструкцією для досягнення успіху».

БЛІЦ

Моя найперша справа вранці – це …

«Увімкнути музику та застелити ліжко».

Дар’я Король (Авраменко) ніколи не …

«Зробить пірсинг».

Люди ніколи не бачили Дар’ю…

«Вирішила, що буде чесно, якщо відповість моє оточення. Запитала у своєї авдиторії на сторінці в інстаграм. Ось декілька цікавих варіантів відповідей: на підборах в міні, в планці в одязі DARI CO, рудою з кучерями, з опущеними руками та безідейною».

Боді чи водолазка?

«Боді».

DARI CO для мене – це …

«Smart, sexy, in love бізнес».

Якби не DARI CO, то …

«Був би просто інший бізнес».

Три бренди одягу, які вас надихають та мотивують.

«Sporty&Rich, Suitsupply, Bettterus».

Мій улюблений аромат – це …

«Atkinsons Oud Save The King».

DARI CO через 5 років …

«Після пандемії будую плани максимум на квартал або рік. Тому, we’ll see, stay tuned».

INSTAGRAM:  @dari.avramenko

INSTAGRAM: @dari_co_

САЙТ: darico.com.ua

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Коли отримую смс із результатами використання продукції, виростають крила»,– Ірина Тиха про натуральну продукцію VIVASAN, жінок у бізнесі та підтримку сім’ї

«Блог для мене – це сповідь», – директорка рекламної агенції PRentkovych Agency Ірина Коркушко про способи розвитку бізнесу, Америку та жіночу відвертість у блозі

«Чемпіонками стають найвитриваліші», – головні тренерки СК «СПОРТ ЕСТЕТ»

«Простір визначає свідомість. Оточення підсвідомо впливає на світогляд», – авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

Як стають чемпіонками: Єлизавета Левкович та Софія Гонтар про найбільші досягнення, бажання все покинути та кумирів сучасності

«Літо, річка Турія та стрибки з дамби»: український ведучий та блогер Дмитро Корнелюк про дитинство у Ковелі, перші івенти та сороміцькі вечірки

«Я працюю, як кінь»: блогерка Анастасія Стадник про STADNYK.STORE, стосунки з мамою та любов до коней

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР