Психологічні причини, чому вам не хочеться сексу

Сексуальне життя українців зазнало неабияких змін і коливань через постійний стрес, неможливість бути поряд зі своїм партнером або взагалі через розрив стосунків. Однак існує низка психологічних причин, які впливають на відсутність сексуального потягу і закладені глибоко у свідомості багатьох. Ви можете навіть не здогадуватися про те, як деякі думки чи переконання змінюють ваше ставлення до сексу. Розберімося у матеріалі про те, які є інші неочевидні психологічні причини, через які вам не хочеться займатися сексом.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Секс і стрес: як зберегти сексуальне життя у складні часи

ВІДМІННОСТІ У БАЖАННЯХ І ФАНТАЗІЯХ З ПАРТНЕРОМ

Часто трапляються непорозуміння у парі, коли одному з партнерів хочеться сексу більше і частіше. Або ж хтось любить, аби все було повільно та ніжно, у той час, як інший – швидко та пристрасно. Це нормально – мати різні бажання і вподобання, але аж ніяк не нормально – не обговорювати цього в голос.

Діалоги із партнером без приховування, агресії та образи, а, наприклад, продумані й виконані у формі гри, можливо, допоможе «створити» нові спільні фантазії і тим самим урізноманітнити сексуальне життя в парі й однозначно сприятиме збільшенню щирості між партнерами.

НАДМІРНА СТУРБОВАНІСТЬ

Якщо у вас під час сексу неодноразово виникають думки про те чи правильно ви себе поводите, чи достатньо ви сексуальні, чи задовольняєте свого партнера і ще десятки таких «чи», тоді це може стати ще однією причиною зіпсованого бажання. І з цим необхідно почати боротися якомога швидше, передусім розібратися у власних упередженнях та комплексах. Найкращим і найбільш дієвим варіантом буде звернення до сексолога чи психолога, коли ситуацію важко змінити самотужки.

У ВАС ТРИВАЛІ СТОСУНКИ

Немає нічого приголомшливого у тому, що у парах, які тривалий час разом, життя стає все більше одноманітним і рутинним. Це стосується і сексу. І ви самі в змозі змінити ситуацію, урізноманітнивши ваше інтимне життя. Спробуйте змінити бодай одну звичну для вас річ – і ви помітите, як по-іншому розкриється ваш партнер для вас. Не забуваємо про секс-іграшки, ігри з сексуальним підтекстом тощо.

ВИ НЕ ДОСЛІДЖУЄТЕ ВЛАСНОЇ СЕКСУАЛЬНОСТІ

Багато людей насправді не говорять про секс зі своїми близькими друзями. Але це означає, що ми часто відчуваємо себе ненормальними через щось, що відбувається і з багатьма іншим, а ми навіть не здогадуємося про це. Якщо ж ви дуже замкнена у собі людина, знайдіть спеціалізований контент, у якому обговорюються питання сексуального життя і ті речі, які турбують безпосередньо вас. Так ви знайдете відповіді на питання власної сексуальності та власних вподобань. Згодом вам буде легше розпочати таку розмову з реальними друзями.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як спорт впливає на якість сексу?

Запах пристрасті: як ефірні олії впливають на лібідо

Про розлучення, зниження лібідо та взаємини на відстані під час війни – розповідає Елліс Мурр

Секстинг: переваги, небезпеки та правила безпечного інтимного листування

POST A COMMENT