Як спорт впливає на якість сексу?

Всі ми добре знаємо той факт, що фізичні вправи несуть неабияку користь для здоров’я всього організму. Проте не кожен задумувався про користь спорту для сексуального життя. Деякі американські дослідження підтверджують той факт, що у жінок та чоловіків, які регулярно не займаються фізичними вправами, є певні проблеми в сексі.

Зокрема, чоловіки з підвищеним індексом маси тіла на 50% частіше страждають на еректильну дисфункцію, а приблизно половина жінок з ожирінням повідомили про проблеми з сексуальною активністю, бажанням і сексуальною діяльністю.

Жінки, які займаються спортом до 6 годин на тиждень, навпаки, мають значно вищий рівень сексуального бажання, збудження та частіше відчувають оргазм. Такі дані були опубліковані минулого року в журналі Journal of Sexual Medicine.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як говорити з дитиною про секс – розповідає психолог-сексолог Володимир Юшманов

ЯК СПОРТ ВПЛИВАЄ НА СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ?

Виділимо основні зміни у вашому тілі та свідомості, які відбуваються завдяки фізичній активності:

  • Покращується кровообіг. Будь-які аеробні вправи посилюють кровообіг і допомагають забезпечити здоров’я кровоносної системи. А сильний кровотік – це ключ до збудження. У чоловіків він сприяє ерекції, а у жінок – продукує виділення та збільшує чутливість клітора.
  • Підвищується витривалість. Коли ви регулярно займаєтеся спортом, у вас підвищується витривалість. Це важливо для сексуального здоров’я, тому що секс сам собою є тренуванням. Тому завдяки достатній фізичній підготовці ви значно повільніше стомлюватиметеся і зможете якомога довше насолоджуватися.
  • Зростає впевненість в собі. Як тільки фізична активність стане регулярним заняттям, ви відчуєте себе більше підтягнутим та струнким. А це неабияк підвищує самооцінку і додає впевненості у власній сексуальності.
  • Знижується рівень стресу. Тривожність, стрес чи депресія негативно впливають на ваше лібідо. Фізичні вправи чудово допомагають боротися з цими розладами, що позитивно впливає для пожвавлення сексуального потягу. Антидепресанти також відомі тим, що негативно впливають на лібідо, тому якщо фізичні вправи допоможуть вам знизити дозування або відмовитися від них, не нехтуйте цією можливістю.
  • Загальний стан здоров’я покращується. Регулярні тренування можуть допомогти вам уникнути таких серйозних захворювань, як високий кров’яний тиск та діабет, які іноді вимагають прийому ліків, що пригнічують збудження. Ці два захворювання також можуть пошкодити дрібні артерії у статевому члені, що призводить до еректильної дисфункції. Фактично, еректильна дисфункція часто є одним із перших помітних побічних ефектів високого кров’яного тиску та діабету.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ: 

Про запах вагінальних виділень, «нормальний» секс та утримання від нього: розповідає психологиня «У трусах»

Секстинг: переваги, небезпеки та правила безпечного інтимного листування

Вся правда про засоби інтимної гігієни

5 помилок інтимної гігієни

Жіночі презервативи: у чому особливість та переваги фемідонів

Play with fire: все про жіноче лібідо

POST A COMMENT