Запах пристрасті: як ефірні олії впливають на лібідо

Запахи впливають на емоційний і фізичний стан кожної людини і оточують нас усюди. Від них залежить не лише наш настрій, а й сексуальний потяг. Ба більше, цей потяг може початися саме завдяки індивідуальному запаху тіла кожного. А що робити, коли цього недостатньо? У цьому вам допоможуть ефірні олії, які мають неабияке значення для сексуального життя людей і лібідо як жінок, так і чоловіків зокрема.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Play with fire: все про жіноче лібідо

ЯК ЕФІРНІ ОЛІЇ ВПЛИВАЮТЬ НА НАШУ ПСИХІКУ?

В ароматотерапії відомий вплив цілої низки ефірних олій на емоційний стан людини. Запахи можуть надовго зберігатися в емоційній пам’яті людини та активізувати емоційну пам’ять. Тому їх часто використовуються як стимул довготривалої пам’яті людини. Запам’ятовується взаємозв’язок запаху з певним контекстом. Запахові стимули мають здатність збуджувати пам’ять і уяву, що часто супроводжується сильними емоціями, подібними до тих, які були випробувані в ситуації, пов’язаній з певним ароматом.

Ефірні олії можна застосовувати у різних варіаціях:

  • ароматизувати повітря вдома завдяки дифузорам, аромасвічкам тощо;
  • робити ароматичні ванни, розвівши необхідну кількість олії в емульгаторі;
  • додати ефірну олію у сеанси масажу, однак пам’ятати про ймовірність алергічної реакції.

ЯКІ ЕФІРНІ ОЛІЇ НАЙКРАЩЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ЛІБІДО ЖІНКИ?

Сандалове дерево. Його олія ще здавна використовувалася для того, аби досягнути розслаблення та подолати напругу. Сандалове дерево здатне за лічені хвилини розбудити в підсвідомості сексуальні інстинкти. Жінки, які вдихали ефірну олію сандалового дерева перед близькістю, відчували вищий рівень збудження, ніж ті, хто цього не робив.

Шавлія. Олія цієї рослини має здатність урегулювання рівня гормонів, які безпосередньо впливають на рівень лібідо. Крім цього, олію шавлії допомагає знизити різкі перепади настрою та полегшити перебіг менопаузи.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як менопауза впливає на психічний стан жінки?

Жасмин. Його називають олією сексуальної чистоти і балансу. Ефірна олія жасмину підтримує баланс гормонів в організмі, пробуджує сексуальний потяг і підвищує чуттєвість партнерів під час інтимної близькості. Також жасмин здатний збільшувати тривалість статевого акту, запобігаючи передчасній еякуляції.

Кориця. Завдяки характерному запаху кориця збільшує лібідо як чоловіків, так і жінок. Використання ароматичних свічок або олії кориці з медом посилює сексуальний потяг у парі. У чоловіків, які регулярно п’ють чай із кориці, підвищується рівень тестостерону. Річ у тім, що ця спеція стимулює кровотік та навіть ерекцію.

Неролі. Аромат цієї олії допомагає позбутися комплексів і відчувати себе впевнено в ліжку. Ефірна олія відома також тим, що допомагає знизити кров’яний тиск і підняти настрій. В одному дослідженні було виявлено, що вдихання олії неролі допомагає впоратися з симптомами менопаузи і підвищити лібідо.

Іланг-іланг. Ця ефірна олія вважається справжнім афродизіаком і є справжнім порятунком для нервової системи жінок під час ПМС чи клімаксу. Ефект розслаблення від цього аромату сприяє посиленню лібідо та розкутості.

Як застосовувати ту чи ту олію – вирішувати лише вам. Варіацій є безліч, що є додатковим стимулом спробувати щось нове і додати яскравих ноток пристрасті у своє сексуальне життя.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як спорт впливає на якість сексу?

Як говорити з дитиною про секс – розповідає психолог-сексолог Володимир Юшманов

Секстинг: переваги, небезпеки та правила безпечного інтимного листування

ТОЧКА G: все про аугментацію інтимних зон гіалуроновою кислотою

Вся правда про засоби інтимної гігієни

Інтимний чек-лист: як обрати гінеколога

POST A COMMENT