Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій

Ви перегорнули календар і на вас напала осіння меланхолія? Не варто сумувати, адже на нас ще чекають теплі осінні дні. У них є особлива магія: опале золоте листя, теплі светри та атмосферні вечори з улюбленими книжками. Не дарма осінь називають «найкнижковішою» порою року, адже зараз відпочивати хочеться саме так: під пледом із книгою та кавою. Разом із видавництвом «VIVAT» створили підбірку книг, які прикрасять ваші осінні вечори та покращать настрій.

 

 

ЕКТОР ГАРСІЯ, ФРАНСЕСК МІРАЛЬЄС «ІЧІҐО-ІЧІЄ ЯПОНСЬКЕ МИСТЕЦТВО ПРОЖИВАТИ НЕЗАБУТНІ МОМЕНТИ»

 

Ми маємо цінувати кожну мить за те, що вона нам дає. Якщо ж ми відпустимо її, не насолодившись нею, то втратимо цю можливість назавжди. Започаткувавши світову тенденцію своєю першою розвідкою, автори книжки «Ікіґаї. Японські секрети довгого і щасливого життя», перекладеної 50 мовами, розкривають концепцію, що покликана змінити життя мільйонів читачів. Завдяки їм ви навчитеся:

– цінувати унікальність моменту;

– інтегрувати в наше життя дзен, якого Стів Джобс навчився у свого японського наставника і який став запорукою його успіху;

– бути відкритим для творчості.

Опануйте мистецтво ічіґо-ічіє та насолоджуйтесь кожною миттю щодня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ЧИТАТИ ТАКОЖ: 5 книг, з якими приємно починати свій день

5 книг, з якими приємно починати свій день

 

ДЕВІД НІКОЛЛЗ «МИ»

 

Чи можуть люди, які одне одному геть не підходять, прожити разом ціле життя? Чи обов’язково якоїсь миті вони стануть перед межею, за якою – розлучення?

Чи можна налагодити контакт із уже дорослим сином, який тобі зовсім не довіряє? До чого треба вдатися, чого зазнати, щоб син тебе «почув» і вибачив?

Чи зможе так зване Велике турне стати шляхом до примирення? А що, як дорогою до рідних тобі зустрінеться інша жінка?

Це дуже добра, оптимістична книжка про кохання, про батьків і дітей, про різні характери й погляди на життя, про коротку мандрівку – і про довгу дорогу до себе.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КЕЛЛІ ГАРМС «ЗАПІЗНІЛЕ ЖИТТЯ ЕМІ БАЙЛЕР»

 

Книжка – номінант Goodreads Choice Award-2019

 

Про книжку

Затуркана роботою та щоденними клопотами мати-одиначка Емі нарешті має можливість перепочити: колишній чоловік, який несподівано повертається в її життя після трирічної розлуки, пропонує подбати про дітей. Жінка пристає на пропозицію та їде з провінційної Пенсильванії до Нью-Йорка – міста, яке ніколи не спить. Попереду на неї чекає ціле літо без мамських справ і переживань. Емі змінює імідж, відвідує мистецькі заходи, ходить на побачення й урешті знайомиться з Деніелом. Нове кохання вже стукає у двері та чи захоче жінка змінити все назавжди, чи повернеться до звичного життя?

 

Про автора

Келлі Гармс – сучасна американська письменниця, авторка бестселерів за версіями USA Today, Amazon Charts та The Washington Post. Її роман «Запізніле життя Емі Байлер» став фіналістом Women’s Fiction Writers Association Star Award. До того, як узятися до письменництва, Келлі працювала редакторкою та літературною агенткою у видавництві HarperCollins.

 

Цей світлий і дотепний роман сподобається прихильникам «Де ти поділась, Бернадетт?» та «З Елеанор Оліфант усе гаразд», – Booklist. Кумедний і віртуозний роман, що змусить уболівати за цю неймовірну, таку близьку всім нам і дуже харизматичну героїню, – New York Journal of Books.

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІТЕР МЕЙЛ «РІК У ПРОВАНСІ»

 

 

Дотепна та відверта розповідь Пітера Мейла – це наснажлива пригода й захоплива мандрівка Провансом для кожного читача. У товаристві любої дружини, а також з двома великими собаками автор книжки здійснив свою найзаповітнішу мрію – переїхав з галасливого великого міста в мальовниче село на півдні Франції, у старовинний прованський будинок. Вони поволі пізнають особливості тутешнього життя від традиційної кухні й місцевого французького діалекту до унікальної манери спілкування провансальців, адже сусіди повсякчас допомагають, розважають, плутають і не перестають дивувати британську родину. Книжка легко перенесе читача в казкову атмосферу Провансу – з його простими земними насолодами та незвичним ритмом життя, у якому визначальними є примхи природи, а не сюрпризи шалених буднів, як у мегаполісах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АННА НЬЮТОН «ВІДРЕДАГОВАНЕ ЖИТТЯ»

 

Щоб організувати своє життя, не обов’язково позбавлятися всіх речей у квартирі та жити строго за годинником. У цій книжці запропоновано цілком інший підхід: зрозуміти, що саме для вас важливо, упорядкувати власні думки, а вже потім – упорядковувати домашній простір, режим дня, робоче місце, гардероб, соціальне життя тощо. Ця книжка – про набуття хороших і корисних звичок простим шляхом. Про те, як піклуватися про себе, робити все вчасно та жити максимально комфортно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INSTAGRAM: @vivat_book

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

5 книг, які залишать приємний літній післясмак

5 книг, з якими приємно починати свій день

5 книг про здоров’я

Детективи, від яких неможливо відірватися

Книги для фінансової грамотності дітей: як виростити фінансових геніїв

5 книг для сильних жінок

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР