Що таке метод статистичного психоаналізу та як він працює – розповідає луцька психологиня Вікторія Лащ

Кожен з нас володіє неоціненною інформацією, про яку мало кому відомо. Це дата народження. Саме так! Лише з цими знаннями ви можете познайомитись із собою, дізнатись свої сильні та слабкі сторони, визначити сферу, де ви найкраще розкриєте свій потенціал, та скласти пазл сумісності зі своїм партнером або партнеркою. Метод, який допомагає довідатися всю інформацію про людину називається МЕТОД СТАТИСТИЧНОГО ПСИХОАНАЛІЗУ.

Що таке метод статистичного психоаналізу та як він працює? Як дата народження впливає на життя людини? Як визначити сумісність двох людей та які помилки роблять батьки у вихованні своїх дітей. На ці та інші питання відповідає психологиня Вікторія Лащ.

Взаємозв’язок чисел з долею людини виявив ще в далекому минулому відомий грецький  філософ і математик Піфагор. Саме він створив дуже потужний аналітичний інструмент – квадрат Піфагора. Збережені історичні джерела свідчать про те, що Піфагор довго здобував ці знання у єгипетських жерців. Існують факти, які вказують, що єгипетські жерці зберегли фрагменти знань про минулі цивілізації Атлантів та Лемурійців. Знання Піфагора про психологію людини потрапили в Європу у вигляді  цифрових матриць, які були відомі лише вузькому колу обраних. У адаптованому варіанті таємні таблиці дійшли і до наших днів.

Для того, щоб розрахувати свою матрицю, потрібна дата народження людини.

ПРО ЩО РОЗПОВІДАЄ ПСИХОМАТРИЦЯ?

  • Ви дізнаєтесь про унікальні особливості саме вашої особистості.
  • Дослідите свої таланти, про які, можливо, ви й не здогадувались (або свідомо не розвивали їх), але від яких залежить гармонійний стан та відчуття балансу, якого ви прагнете.
  • Також цифровий портрет може розповісти про сильні та слабкі сторони людини. Я даю способи роботи з ними, техніки, які створили найкращі психологи та мотиватори.
  • Професійний вектор – інформація, яку може дати цифровий портрет. Психоматриця бачить ті сфери, де людині варто працювати. А що означає «варто працювати»? Грамотно підібрана професія реалізує закладену у вас природою енергію. Чим більше чисел реалізовано, тим швидше людина досягає стану самозадоволення, гармонії та щастя. Часто буває так, що людина просто не відчуває чого вона хоче, не може зрозуміти свої таланти і бажання, не може визначитися з ціллю. Метод статистичного психоаналізу допоможе їй у цьому.
  • Цей вид аналізу може виявити ризик психосоматичних захворювань. Психіку людини сьогодні продовжують досліджувати, але ті знання, якими володіє наука сьогодні, занадто неосяжні для того, щоб запобігти й вилікувати наші душі. Психоматриця бачить ризики багатьох психоемоційних проблем. Завдяки таблиці ми можемо допомогти людині відкоригувати її спосіб життя, поведінку, думки.
  • Сумісність партнерів – одна з найулюбленіших послуг моїх клієнтів. Завдяки знанням про числа у квадраті Піфагора, ми можемо бачити взаємозв’язок між людьми. Ця інформація розповість про сильні та слабкі сторони союзу, про гострі кути та конфліктні зони, які можуть виникати у партнерстві. Завдяки   методу нам відомі способи уникнення небажаних проявів та реакцій людей. Психоматриця може розказати, якою мамою або татом може бути ваш партнер, просканує ваші стосунки крізь призму статистичного аналізу.
  • Діти! Метод дозволяє з 1-го дня народження дитини скласти її психологічний портрет, відкоригувати поведінку батьків, спираючись на їхні психоматриці. Це потрібно для того, щоб правильно розвинути всі найкращі сторони дитини і не розбудити слабкі. Дитячий розбір матриці – це потужний інструмент, який дозволяє вкласти у свою дитину саме те, що важливо для впевненої й сильної особистості. Нещодавно я прочитала статтю про те, що наші батьки обходилися без цих знань і прекрасно нас виховали.

Я відповім на це так: наші батьки діяли інтуїтивно, часто опираючись на методи своїх батьків. У когось це вийшло краще, у когось не зовсім, але якби радянське виховання ми застосували до сучасних дітей, дітей 2-хтисячних років, психологів не вистачило б, щоб лікувати зламану дитячу психіку. Сучасні діти інші! Про це я розповідаю у себе в блозі та на консультаціях. Для них необхідний абсолютно новий підхід. Цей підхід бачить метод статистичного психоаналізу і психоматриця.

Скажу декілька слів, чому даний метод ми називаємо неНумерологією. У статистичному психоаналізі відсутнє те, що характерне для класичної нумерології. Тут немає кармічних задач, родових шляхів й інших езотеричних знань. Я – скептик і аналітик, тому для мене подібні інтерпретації – із сфери фантастики. Я не хочу образити своїх колег, які вивчають і працюють з подібними методами, я не заперечую їх дійсність, але мій мозок завжди задає питання: «Хто сказав нам про нашу карму і родові задачі?». Господь Бог написав?

Загалом ви зрозуміли, що я скептично налаштована на такі знання. Тому даний метод,  яким я користуюся, підходить особисто для мене. Тут існує лише наука психологія і статистика, завдяки якій ми маємо можливість поповнювати дані психоматриці, відкривати нові коди і працювати з техніками для вирішення проблем. Від класичної нумерології в нашому методі фактично залишився лише спосіб обрахування матриці, тобто таблиця Піфагора. Тому цей метод ми називаємо неНумерологія.

Я надіюсь, що вам стало зрозуміло, чим я можу бути корисною для вас.

З радістю відповім на всі ваші питання.

INSTAGRAM: @viktoriia_numero

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як створити будинок щастя: все про вчення Васту від Тетяни Максимюк

Про розлучення, зниження лібідо та взаємини на відстані під час війни – розповідає Елліс Мурр

Як жити далі під час війни: поради від психологині

Пес Патрон, кіт Степан та лабрадор Красавчик: як тварини допомагають українським військовим

Як скласти плани на рік та виконати усе задумане: поради психолога

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР