Youtube UA: добірка українських ютуб-каналів, на які варто підписатись

Повномасштабне вторгнення рф на територію України стало переломним моментом для всіх, хто був активним споживачем російського контенту. Пропонуємо добірку українських ютуб-каналів на різноманітну тематику, які допоможуть остаточно покінчити з відеопродуктами країни-агресора.

Geek Journal

АВДИТОРІЯ: 219 ТИС

Канал з оглядами фільмів, серіалів та телепрограм був створений у 2012 році Тайлером Андерсоном (Олексієм Коваленком) та його дівчиною Юліаною. Тайлера прийнято вважати «обличчям» каналу, у той час коли монтажем та зйомкою займається Юліана. Завдяки легкій подачі та веселим скетчам канал швидко завоював популярність серед українського глядача. На відміну від більшості блогерів, Тайлер Андерсон не слідкує за трендами і не задається питанням, хто його аудиторія – він просто робить свою роботу, а глядачам це подобається.

 

 

імені Т. Г. Шевченка

АВДИТОРІЯ: 573 ТИС

Авторами каналу є відомі українські письменники брати-близнюки Капранови – Дмитро та Віталій. вони створили свій відеоблог про історію України у 2019 році і стрімко почали набирати дедалі більше підписників. На каналі можна знайти спеціальні цикли відео, які присвячені українським винахідникам, традиціям, козацтву, історії Русі тощо. До речі, їхнє найпопулярніше відео «Історія України за 10 хвилин» менше ніж за місяць набрало півмільйона переглядів (нині – 2,3 млн).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: З яких елементів складається гардероб українського військового?

 

 

Bezodnya Music

АВДИТОРІЯ: 78 ТИС

Автор каналу Макс Нагорняк так окреслює свою роботу: «Bezodnya Music – це простір для пізнання сучасної української музики без форматів та обмежень». У відеоблозі можна знайти топи українських пісень, огляди нової музики, тематичні плейлисти, а також аналітичні відео про події в українському шоу-бізнесі.

 

 

 

Клятий Раціоналіст

АВДИТОРІЯ: 206 ТИС

На своєму каналі Артем Албул займається поширенням україномовного науково-популярного контенту, активно розвінчує фейки та міфи, бореться з дезінформацією та пропагує раціоналізм. Під час пандемії коронавірусу у блозі з’явився цикл відео «Наукою по ковіду», у яких автор завдяки науковим фактам спростовував найпопулярніші фейки, які активно поширювалися у суспільстві.

 

 

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Не залишай мене!»: як бути з домашнім улюбленцем під час війни?

Як розрізняти фейки про війну в Україні?

Найтрендовіші шовкові хустини від українських брендів, які стануть мастхевом вашого гардеробу

Як стилізувати вишиванку у повсякденний гардероб

Мастхев кожного українця: 7 брендів, які створюють етнічний одяг

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
_MG_1976
How to sleep (6)1111111111
chernobyl-by-craig-mazinv
LE CHARMIE
1376fjdkd111111111111
kids st
433752755_402492882529120_7619119416570274353_nу
IMG_0539
gorn ceramics
2