5 книг до Всесвітнього дня туризму, що змотивують збирати валізи

Далекі далечини та заморські краї чи цікавинки, що знаходяться на теренах власної батьківщини – дух пізнання рухає людиною і допомагає їй розширювати горизонти. Подорож – це як ще одне життя, яке ми можемо прожити у новому місці (та місті). Але наважитися на мандрівку іноді буває так складно, одразу з’являються якісь «але» та термінові робочі справи. Натомість герої з цієї підбірки не вагались, коли вирішили вирушити підкорювати нові міста та країни. І не пожалкували про це жодного разу.

Спільно з видавництвом «VIVAT» підготували підбірку книг до Всесвітнього дня туризму.

Про 5 книг, які можна прочитати за один вечір, ми розповідали ТУТ.

 

ПІТЕР МЕЙЛ «РІК У ПРОВАНСІ»

«Рік у Провансі» досі вважається найкращою туристичною книгою, присвяченою Франції. Роман був екранізований та приніс автору визнання Французької Республіки, подарувавши йому титул кавалера ордена Почесного легіону. Це історія про подружню пару, втомлену буденністю та одноманітністю. Одного чудового вони вирішують: час змінити все. І купують старий фермерський будинок на півдні Франції. На них чекає нове життя, повне гастрономічних радощів, несподіваних відкриттів і смішних пригод. У цьому романі на вас чекає Прованс у всій його красі та неперевершеному смаку вина і сонця. Твір змушує посміхатися не раз і не два. А після прочитання залишається спокій, теплий і позитивний флер.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КЕТРІН БЕННЕР «ДІМ НА КРАЮ НОЧІ»

Острів Кастелламаре, загублений десь біля берегів Сицилії. Новини з «великого світу» доходять туди з великим запізненням. Та жителям це і не важливо. Вони люблять читати газети тижневої давності. Туди рідко приїжджають нові жителі. Але одного дня Доктор Амедео Еспозіто з Флоренції прибуває на цей острів у пошуках роботи. Тут починається його історія. І нова історія чотирьох поколінь та загадкового острова. Цей роман – легке та приємне чтиво, із героями, що повністю відповідають стереотипним уявленням про «справжніх італійців», а описи Кастелламаре і його краси місцями дивно схожі на пасажі з путівників. Однак створена авторкою сонячна атмосфера острівного усамітнення та солодкого південного спокою володіє направду цілющим, терапевтичним ефектом. Якщо цього року вам не вдалося відвідати море, цей роман цілком здатен виправити цю прикрість.

 

 

 

 

 

 

КРІСТІНА ЛОРЕН «ВИПАДКОВІ НАРЕЧЕНІ»

Сюжет роману обертається довкола сестер-близнючок Олів та Емілії. Однакові зовні, та кардинально різні за вдачею. Амі – щаслива наречена, яка увесь час виграє в розіграшах і їй в житті все легко дається. А Олів – невдаха з дитинства, яка втратила роботу і вже два роки не може знайти нову. Усе змінюється через загадковий інцидент на весіллі Емілії. Вперше в життя Олів щастить – вона єдина з гостей, хто не отруївся. І тепер саме вона вирушить до весільної подорожі, заброньованої сестрою. І Олів поїде не сама, а з Ітаном, дружкою нареченого. Але проблема в тому, що Ітан та Олів ладні повбивати одне одного, та аж ніяк не відпочивати разом. Книжка сповнена сонця, легкого вайбу омріяного відпочинку біля моря. Тут повно гумору та кумедних ситуацій у стосунках двох людей, що постійно заперечують підсвідоме бажання бути разом, намагаючись довести собі та одне одному протилежне.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій

 

Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій

 

ДЖОН П. СТРЕЛЕКІ «КАФЕ НА КРАЮ СВІТУ»

«Кафе на краю світу» – це про подорож фігуральну, метафізичну; пригоду до глибини власної душі, досліджувати яку також варто та необхідно. Бо чимало прекрасного та чудового ми ховаємо всередині себе, і так рідко звертаємося до себе справжніх. Головний герой цієї книги Джон навряд чи намагався осмислити своє життя до того моменту, поки доля не завела його до загадкового кафе. Одна ніч у цьому місці на краю землі докорінно змінила як самого Джона, так і його життя. Подорож, яка стала точкою неповернення, бо перетворилася на новий початок. І, до речі, знаковим є те, що книга перетворила її автора, бізнес-консультанта Джона П. Стрелекі на знаменитого письменника та inspire-коуча, а наклади роману сягнули мільйонів, він перекладений 30 мовами світу.

 

 

 

 

 

 

ГРЕМ СІМСІОН, ЕНН БУЙСТ «ДВА КРОКИ НАЗУСТРІЧ»

«Дорога змінить вас», – сказав один досвідчений паломник. Так він казав, маючи на увазі Каміно-де-Сантьяґо  –  Дорогу святого Якова, популярний паломницький маршрут. Щороку тисячі паломників, набожних та не дуже, прямують цим маршрутом, який проходить по химерних маленьких селах і по жвавих автомагістралях.  Зої, художниця з Каліфорнії, розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка, теж вирішує вирушити шляхом  Каміно-де-Сантьяґо, сподіваючись знайти втіху і напрямок. Доля зіштовхує її з інженером Мартіном, який тяжко переживає розлучення з дружиною і так само шукає відповідей на Каміно-де-Сантьяґо. Для Мартіна та Зої ця подорож стане спільним випробуванням, що перевірить їхню готовність знову навчитися довіряти іншим та самим собі. «Два кроки назустріч» – це проникливий і романтичний роман, який показує, що найважливіші подорожі, які ми здійснюємо, вимірюються не кілометрами, а силою, мудрості та любові, які ми знаходимо на цьому шляху.

 

 

 

 

 

INSTAGRAM: @vivat_book

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій

Книги для фінансової грамотності дітей: як виростити фінансових геніїв

5 книг, з якими приємно починати свій день

Детективи, від яких неможливо відірватися

5 книг, які залишать приємний літній післясмак

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР