«Коли отримую смс із результатами використання продукції, виростають крила»,– Ірина Тиха про натуральну продукцію VIVASAN, жінок у бізнесі та підтримку сім’ї

У 2021 році луцькому представництву компанії VIVASAN виповниться 11 років. Це швейцарський бренд елітних продуктів для краси та здоров’я, які підтримують високу якість життя, дбають про стан навколишнього середовища та забезпечують все, чого прагне сучасний мешканець великого міста.

Завдяки наполегливості, нестримному бажанню та вірі Ірини Тихої лучани мають змогу спробувати натуральні засоби та продукти найвищої якості. Про продукцію VIVASAN, жінок у бізнесі, мастхеви, які мають бути у домі кожної жінки, натхнення, відновлення внутрішнього ресурсу та підтримку сім’ї – читайте з перший уст.

 

VIVASAN – ЦЕ ..?

«Стиль життя. Філософія нашої компанії – здоров’я, краса, процвітання. Наша місія – популяризувати профілактику та концепцію здоров’я».

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ КОМПАНІЇ?

«Уся наша продукція виготовлена на території Швейцарії. Це запорука ексклюзивної якості. Усі продукти VIVASAN натуральні, гіпоалергенні, висококонцентровані, виготовлені на основі трав, овочів, фруктів, ефірних олій. У виробництві використовують найсучасніші технології, що гарантує високий рівень біодоступності та ефективності продукції».

З ЯКИХ ПРОДУКТІВ ПОТРІБНО РОЗПОЧАТИ ЗНАЙОМСТВО?

«Можна підібрати універсальну домашню аптечку:

  1. Екстракт грейпфрутових кісточок – антибіотик рослинного походження.
  2. Крем чебрець – універсальний протизапальний крем.
  3. Бальзам альпійських трав – профілактика вірусних та респіраторних захворювань.
  4. Ефірна олія чайного дерева діє на віруси, грибки, бактерії, імуномодулятор.

Засоби натуральні, безпечні та дієві. Важливо те, що їх можна використовувати діткам».

СКІЛЬКИ РОКІВ ІСНУЄ ЛУЦЬКИЙ ФІЛІАЛ VIVASAN? ВИ ПАМ’ЯТАЄТЕ ТОЙ ДЕНЬ, КОЛИ ВПЕРШЕ ВІДКРИЛИ ДВЕРІ ДЛЯ ПОКУПЦІВ? ЯКІ ЕМОЦІЇ ВАС ПЕРЕПОВНЮВАЛИ В ТОЙ МОМЕНТ?

«Нашому філіалу вже 11 років. Звичайно, пам’ятаю. До речі, це було у жовтні. Офіс до кінця ще не був готовий, ми отримали велике постачання товару та зустріли перших клієнтів. Це був такий трепет та відчуття величезної відповідальності. Втішена, що вже стільки часу ми щодня підтверджуємо любов наших клієнтів».

ЯКІ КАТЕГОРІЇ ЗАСОБІВ ПРЕДСТАВЛЕНІ У VIVASAN?

«Ефірні олії, вітамінно-мінеральні комплекси, БАДи, лікувально-профілактичні креми, догляд за шкірою та волоссям. Все, що стосується сфери здоров’я та краси».

НАЗВІТЬ 5 ВАШИХ УЛЮБЛЕНИХ ЗАСОБІВ\ПРОДУКТІВ, БЕЗ ЯКИХ ВИ ВЖЕ НЕ УЯВЛЯЄТЕ СВОЄ ЖИТТЯ.

«Це складне завдання. Адже наша продукція у мене скрізь – на поличці у ванній весь наш догляд за обличчям, волоссям, тілом, на кухні – шеренга БАДів, у спальні – аромадифузор, у сумочці – бальзам з альпійськими травами, в машині – зелений чай в пігулках і суміш ефірних олій для тонусу.

Обожнюю ароматерапію, силу ефірних олій і аромату. Завдяки нашим БАДам моя вагітність у 35 минула легко. Це напій чорниці, напій артишоку, капсули Омега-форте та багато інших. Тому просто назвати 5 дуже складно».

НА ВАШУ ДУМКУ, ЧОМУ СЬОГОДНІ ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА СТАЄ ВСЕ БІЛЬШ ПОПУЛЯРНОЮ?

«Тренд до використання натуральної та безпечної косметики зародився в Європі наприкінці 60-х, коли люди стали серйозно замислюватися про збереження довкілля,  безпечне використання косметики та побутової хімії для здоров’я людини й домашніх тварин (не забуваємо і про долю лабораторних тварин). До виробництва органічної косметики є безліч вимог: вирощування сировини в екологічно чистих зонах на органічних добривах, без використання пестицидів і отрутохімікатів.

Виробництво органічної косметики не шкодить довкіллю, а пляшечку можна використовувати для вторинної переробки. Також органічну косметику не тестують на тваринах.

Найвищі стандарти всіх етапів виробництва, поєднання сучасних технологій, наукових досліджень, старовинних рецептів і сила живих трав – це секрет успіху нашої компанії».

З ЧОГО РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВАШ ДЕНЬ? ЯКІ РИТУАЛИ Є МАСТХЕВОМ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПОЧАТКУ ДНЯ?

«Склянка теплої води з ефірною олією лимону, релаксуюча музика, теплий душ і, звісно, ритуали краси. У мене їх багато, наприклад, маска для волосся з ефірними оліями, лімфодренажні розтирання тощо. Обов‘язковий прийом БАДів та вітамінно-мінеральних комплексів».

3 ФАКТИ ПРО ІРИНУ ТИХУ, ПРО ЯКІ МАЛО ВІДОМО ОТОЧЕННЮ.

  1. З 17 років вегетаріанка.
  2. Практично завжди сплю в літаках (літак може ще не злетіти, а я вже сплю).
  3. Сплю в шкарпетках.

ЖІНКА У БІЗНЕСІ. ЯКИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ПОВИННА ВОЛОДІТИ БІЗНЕС-ЛЕДІ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИЗНАННЯ ТА УСПІХ СВОЄЇ СПРАВИ?

«Передусім треба дуже любити свою справу, кайфувати від процесу, розуміти, яку цінність несете людям. Це надає суті та глибокого сенсу. Ну і, звичайно, цілеспрямованість, наполегливість, працелюбність, віра в себе та свій успіх. Для жінки бізнес – це ще одна дитина.

Саме жінки надають бізнесу нових форм та змісту: клієнтоорієнтованість, соціальна відповідальність, гнучкість і націленість на досягнення результатів win-win у стосунках з партнерами і навіть конкурентами. І це дуже класно, тому я завжди надихаю жінок на бізнес».

ДЕ ВИ ЧЕРПАЄТЕ НАТХНЕННЯ? ЩО ДОДАЄ ВАМ СИЛИ ДЛЯ ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН?

«Найчастіше нові ідеї приходять у подорожах, нових місцях. Коли змінюється звична картинка, мозок починає працювати по-іншому та генерує нові думки. Надихають успіхи команди, любов та вдячність клієнтів. Коли отримую смс з результатами використання продукції, виростають крила».

ЯК ВИ ПІДТРИМУЄТЕ ВНУТРІШНІЙ БАЛАНС ТА ЯК ВІДНОВЛЮЄТЕ ВНУТРІШНІЙ РЕСУРС?

«Насамперед місце моєї сили – це моя сім’я. У нас є сімейні традиції, в яких я відчуваю величезну силу та підтримку. Ми завжди збираємось великою родиною на всі свята, любимо переглядати фотоальбоми, згадувати смішні історії. В колі найрідніших завжди відновлююсь. А ще спілкування з подругами, які завжди додають сили та впевненості в собі».

ЩО ДЛЯ ВАС «ЖІНОЧНІСТЬ»? ЯКІ КРОКИ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ КОЖНІЙ, ЩОБ ДОСЯГНУТИ ЦЬОГО ВІДЧУТТЯ?

«Для жінки «жіночність» – це її природний стан. Жінка не може бути не жіночною апріорі. Проте в сучасному ритмі життя інколи варто собі нагадувати, що я жінка. Прийняти ванну з ефірною олійкою іланг-ілангу, неролі, жасмину, троянди, увімкнути дифузор, нанести маску для обличчя чи волосся, розслабитись та внутрішньо наповнитися. Внутрішня жіночність – це неймовірне джерело природної сили та унікальності, розкривши яку, жінка чарує інших. Душевний спокій, привітність, доброта, ніжність, вміння співпереживати, чуйність, любов до себе і близьких. Все це поєднується із самоповагою, вмінням вчасно казати «ні» чи «так», цінувати себе та не дозволяти комусь користатися твоєю добротою».

ЧИЯ ПІДТРИМКА ДЛЯ ВАС НАЙВАЖЛИВІША?

«Звичайно, що це підтримка моєї сім’ї. До речі, бізнес у нас теж сімейний. Вважаю це найкращим форматом бізнесу. Дуже цінна підтримка партнерів та клієнтів – це завжди надихає та додає сили».

INSTAGRAM:

@iryna.tykha

@vivasan.lutsk

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

ТВЕРДИЙ VS РІДКИЙ: чому варто спробувати твердий шампунь для волосся

Що таке ретинол та як він впливає на нашу шкіру?

BEAUTY-холодильник: яку косметику потрібно зберігати в холоді?

Масаж Тоффа: чому варто спробувати унікальну методику

Все про ін’єкції колагену

Як зберегти молодість рук?

Лімфодренаж, ендосфера та обгортання: процедури для швидкого схуднення

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР