Стильний бранч у Луцьку: як це було

У неділю, 28 листопада, у РЦ Промінь відбувся «Осінній бранч». Це – захід про стиль у всіх його проявах.

На події психологиня, власниця школи лідерства RABBIFOX  Дарина Самолюк розповідала про стиль комунікації, косметологиня, власниця «Центру естетичної медицини» Оксани Короткої, G.BAR LUTSK, сервісу вітамінних крапельниць VITAMIN BOOM та бренду натуральної косметики EVODERM Оксана Коротка розповідала про молодість як стиль життя, дизайнерка Наталія Ісаєва  – про стиль управління та Марія Мєкшенкова – про стильне мистецтво.

Для найменших учасників бранчу влаштували програму для малюків: тренінг з комунікації від Rabbifox, шоу наукових дослідів з сухим льодом, смачний майстер-клас, а також море розваг від ДК «Смугастий носоріг». Ведучим вечора був Максим Канюк.

«Наш БРАНЧ був… неймовірним, вибуховим та дуже СТИЛЬНИМ! Я рада новим знайомствам та реальним знайомствам з тими, з ким товаришуємо тут, в інстаграмі. Я дізналася про оригінальні бренди та компанії у Луцьку. Впевнена, з багатьма матимемо гарну співпрацю», – поділилася у своїх соцмережах Дарина Самолюк.

«Я багато років думала про організацію таких заходів та ідеї не мають життя без людей, мої ідеї чекали на зустріч з талановитою Дариною. Я дуже тішусь, що вже вдруге ми організували такий чудовий захід та надихнулись на нові звершення», – поділилася у своїх соцмережах Марія Мєкшенкова.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Рибна середа: обираємо якісну рибу за доступною ціною у гіпермаркеті «Там Там Сімейні Традиції» разом із луцькою блогеркою Анастасією Балабаш

«Змагання для глядачів – це свято, для гімнастки – це хвилювання», – головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

Топ-3 процедури від осінньої меланхолії у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Закони бездоганного вигляду від засновниці FRESH BEAUTY Світлани Гурик

BLACK FRIDAY: відомі лучанки про список покупок та знижки до Чорної п’ятниці

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР