«Змагання для глядачів – це свято, для гімнастки – це хвилювання», – головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

Головна тренерка спортивного клубу «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська разом із найкращою командою тренерів (Семак Марія, Патракова Діана, Долгіх Сабіна) Анна тренує найкращих дівчаток нашого міста й області та підіймає рівень художньої гімнастики на Волині.

Ми не втомлюємось розповідати про титанічну працю вихованок спортивного клубу «СПОРТ ЕСТЕТ». Про змагання та чемпіонати, від чого залежить вибір музики та предмету, які правила існують щодо костюмів і зачісок та інші секрети внутрішньої «кухні» гімнасток – читайте у матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чемпіонками стають найвитриваліші», – головні тренерки СК «СПОРТ ЕСТЕТ»

«Чемпіонками стають найвитриваліші», – головні тренерки СК «СПОРТ ЕСТЕТ»

ПРО ЗМАГАННЯ

Змагання у спорті відіграють велику роль, адже заради виступу діти тренуються по 3-4 години, чотири рази на тиждень, замість перегляду мультфільмів чи прогулянок із друзями.

Змагання – це як контрольна робота тренерів та гімнастки. Не завжди вдається показати вдалий результат, проте ми можемо побачити навіть незначні зміни та розвиток. Це додає ще більше мотивації для подальших звершень.

ПРО ОБРАЗ

Змагання для глядачів – це свято, для гімнастки – це хвилювання. Тому весь образ, від тренувальної форми до кольору помади, в цей день відіграє важливу роль. Все має бути ідеально. Змагальний купальник повинен гарно підкреслювати фігуру, а ще варто ретельно підходити до предмета і музики. Макіяж та зачіска повинні доповнювати образ. Це неабияк додає впевненості. У цьому процесі залучені батьки, від відповідальності та пунктуальності яких залежить настрій гімнастки. Тренер допомагає опанувати емоції і дати влучні зауваження і поради для кращого виступу.

Після виступу тренер та гімнастка аналізують усі помилки та неточності. На майбутніх тренуваннях ми виправляємо та удосконалюємо ту чи іншу вправу.

Це невидимі для батьків та глядачів нюанси, які впливають на результат.

ПРО МУЗИКУ ТА АРТИСТИЗМ

Підбір музики відіграє велику роль. Адже цей аспект створює картинку, за якою спостерігає глядач. Без музики художня гімнастика не була б такою видовищною. Адже коли є музика, тоді є емоції.

Насправді виконувати складні рухи тілом та предметом і виражати емоції дуже складно. На відпрацювання саме артистизму теж потрібно дуже багато часу.

Зазвичай, на початку малюкам підбирають веселу музику, яку вони зможуть виразити яскравими посмішками, а далі, коли вони дорослішають, тренер підбирає музичну композицію залежно від артистизму та даних гімнастки. І тут неймовірний вибір: від класичної для дівчаток з легкою грацією до латиноамериканської музики для запальних зірочок.

INSTAGRAM: @sport_estet_rg

@anjyta_voynarovska

FACEBOOK: Sport Estet

Тел.: +38 (050) 161 60 65.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як стають чемпіонками: Єлизавета Левкович та Софія Гонтар про найбільші досягнення, бажання все покинути та кумирів сучасності

СК «СПОРТ ЕСТЕТ» – це виховання сильного характеру та дисципліни», – головна тренерка Анна Войнаровська про історію клубу, перемоги та мотивацію

Балет, йога чи теніс: який спорт обирають відомі лучани

Фітнес для мам: як повернути форму після пологів

Як правильно вимовляти назви спортивних брендів?

Як спортивні штани стали мастхевом нашого гардеробу

Спорт з температурою: про тренування під час застуди від луцького тренера

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР