Майже 10 000 м²: забудовник «Голдіс Буд» підбив підсумки року у Луцьку

Шалений та амбітний, 2021 рік неабияк відрізнявся від попередніх років: хтось уповільнився, хтось відкрив для себе нові можливості, а для когось це був рік нових досягнень та великих змін. Житлові комплекси «Атлант» та «Традиція» від забудовника «Голдіс Буд» стали ще більшими завдяки професіоналізму команди, а також подарували можливості досконалого дому десяткам щасливих власників. Скільки квадратних метрів продали у цих комплексах? Чим дивуватиме забудовник «Голдіс Буд» у прийдешньому 2022 році? Більше відповідей на ці питання – у матеріалі.

МАЙЖЕ 8 000 квадратних метрів у ЖК «АТЛАНТ»

«Атлант» – це трендсетер у будівництві міста. «Тренди, які створюємо ми, швидко підхоплюють наш конкуренти. І це тішить», зазначає в інтерв’ю співзасновник компанії Сергій Сажієнко.

«ЖК «Атлант» – трендсетер у сфері нерухомості у Луцьку», – забудовник Сергій Сажієнко

Для команди житлового комплексу 2021 рік був плідним та продуктивним, оскільки до дружної родини «Атланта» долучилися десятки щасливих сімей, які вже отримали ключі від власних квартир чи комерційних приміщень. До слова, команда ЖК «Атлант» цьогоріч продала 6 903 квадратних метри квартир, майже 118 квадратних метрів комірок, а також понад 766 квадратних метри комерційних та нежитлових приміщень. Загалом цьогоріч нові мешканці заселилася на площі 7 787 метр квадратний.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як облаштувати однокімнатну квартиру у новобудові

Як облаштувати однокімнатну квартиру у новобудові

Забудовник «Голдіс Буд» вже давно вирішив створювати такий простір, аби люди отримали доступ до масштабної інфраструктури. Тут також скрупульозно працюють над подвір’ям. На території житлового комплексу є дитячий майданчик, зона для пікніка й барбекю та спортивна зона: баскетбольний майданчик й тенісні столи. У ЖК «Атлант» забудовник врахував усі щоденні потреби майбутніх мешканців: будь-яку послугу можна отримати у пішій досяжності. Поблизу новобудови все, що потрібно: супермаркети, аптека, салони краси та косметології, стоматологія, декілька продуктових магазинів, а також магазин текстилю та матраців. Натомість ввечері, завдяки панорамним вікнам у квартирі ви можете милуватися краєвидами, адже вони справді заворожують, а місто видно так, наче на долоні.

Мешканці комплексу можуть не хвилюватись про те, як їм провести вечір, адже це унікальна можливість проводити вечори з сім’єю та друзями у дворі свого будинку, зокрема і взимку, коли побавитися у сніжки чи зліпити сніговика можна просто у подвір’ї комплексу.

ПОНАД 1 900 КВАДРАТНИХ МЕТРІВ У ЖК «ТРАДИЦІЯ»

Затишний та душевний, житловий комплекс «Традиція» цьогоріч подарував 1 558, 7 квадратних метрів власникам квартир, натомість на понад 343 квадратних метрах вже планують розвиток комерційних приміщень. Загалом за рік команда ЖК «Традиції» продала понад 1 900 квадратних метрів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Локація для бізнесу: скільки коштує комерційна нерухомість від забудовника «Голдіс Буд»

Локація для бізнесу: скільки коштує комерційна нерухомість від забудовника «Голдіс Буд»

Цей район – один із найперспективніших, з чудовою інфраструктурою та налагодженим транспортним сполученням. Доїхати до центру міста можна всього за 5-7 хвилин. На території ЖК знаходиться фруктовий сад, алея троянд, екозона, а поруч – ставки, які стануть улюбленим місцем для проведення вільного часу з сім’єю чи друзями. На перших поверхах передбачені комерційні приміщення різноманітних планувань, які мають окремі входи та панорамне скління. Нежитлові приміщення мають безліч переваг, адже це локація з низькою конкуренцією, де велика кількість потенційних клієнтів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Квартири у ЖК «Атлант» та ЖК «Традиція» – вигідна інвестиція у майбутнє

Квартири у ЖК «Атлант» та ЖК «Традиція» – вигідна інвестиція у майбутнє

ПРО ПЛАНИ У 2022 РОЦІ

За словами забудовника Сергія Сажієнка, в житлових комплексах планують багато новинок, які поки тримають в таємниці. З його слів, команда планує виходити за межі України, відкривши для себе горизонти Угорщини та Польщі, позаяк вони мають вигідне розташування щодо нашої держави.

Щодо житлового комплексу «Атлант», то в прийдешньому році передбачено будівництво підземного паркінгу, а також майданчиком для прогулянок із домашніми улюбленцями, позаяк команда отримала офіційні дозволи для цього. Окрім того, у планах – введення в експлуатацію нових секцій у двох житлових комплексах.

Більше анонсів можна відшукати у соцмережах та на сайтах житлових комплексів.

Ціна за квадратний метр у ЖК «Атлант» сьогодні 17 250 грн за квадратний метр.

Ціна за квадратний метр у ЖК «Традиція» 16 750 грн за квадратний метр.

ЖК «Атлант» 

Відділ продажу ЖК «Атлант» знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Рівненська, 25.

Деталі за телефонами: +38 (096/095) 889 91 91.

INSTAGRAM: @atlant_lutsk

ЖК «Традиція»

Відділ продажу ЖК «Традиція» знаходиться за адресою: с. Зміїнець, вул. Митна 2.

Деталі за телефоном: +38 (095) 090 08 88.

INSTAGRAM: @tradition.lutsk

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР