Про відкриття філії у Ковелі, підсумки року та як зберегти фігуру в період свят розповідає головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

Художня гімнастика – це легкість та витонченість. Відомо, що гімнастки повинні бути стрункі. Це потрібно для того, щоб мати гарний вигляд на килимі та легко виконувати усі елементи. Художня гімнастика – це видовищний вид спорту, де дівчата виконують складні стрибки, рівноваги, повороти, акробатичні елементи. Тому від травм ніхто не застрахований. Їх можна уникнути: мінімізувати навантаження на тіло, зробивши його легшим і підкачаним.

Про те, як гімнастки тренуються в період свят, як зберігають фігуру та про підсумки року у спортивному клубі розповідає головна тренерка «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська. Разом із найкращою командою тренерів (Семак Марія, Патракова Діана, Долгіх Сабіна) Анна тренує найкращих дівчаток нашого міста та області та підіймає рівень художньої гімнастики на Волині.

Про історію клубу, перемоги та мотивацію читайте ТУТ.

СК «СПОРТ ЕСТЕТ» – це виховання сильного характеру та дисципліни», – головна тренерка Анна Войнаровська про історію клубу, перемоги та мотивацію

ПРО ПІДСУМКИ РОКУ

Цей рік був насичений на події та перемоги. Ми відвідали Львів, Дніпро, Вінницю, а також побували в Будапешті.

У 2021 році ми провели три закритих першості «Спорт-Естет». Наша команда брала участь в офіційних змаганнях: у Чемпіонаті Волинської області та Кубку Луцька. Наші вихованки гідно виступили на десятках Всеукраїнських турнірів, відвідали три спортивно-оздоровчих зборів у Болгарії, на озері Світязь та у місті Ужгород.

Наші Міскевич Маруся, Семенюта Уляна, Туриашвілі Софія, Дорофєєва Вікторія, Гонтар Софія та Левкович Єлизавета пройшли відбір у склад групових вправ Волинської області та представляли нашу область на Чемпіонаті України 7-11 грудня у місті Ужгород.

Традиційно рік завершують обласні змагання та наші внутрішні. Зараз ми активно готуємось до них, а наші наші найменші гімнастки – до своїх перших виступів.

Також за цей рік ми відкрили філію у місті Ковель і тепер наша команда збільшилась в рази. Нещодавно провели там змагання, тому дуже раді, адже всі наші вихованки дуже гарні та талановиті.

 ЯК ГІМНАСТКИ ТРЕНУЮТЬСЯ ТА ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ФІГУРУ В ПЕРІОД СВЯТ?

Фізичне навантаження та правильне харчування потребує великої сили волі, адже діткам часто хочеться чогось смачненького і вони ще не зовсім розуміють, навіщо їм правильно харчуватись. Тому вся надія на батьків та тренерів, які знаходять підхід та влучні слова, щоб направити дитину на шлях здорового харчування і підтримують її власним прикладом.

Звісно, діти відвідують дні народження, де можуть поласувати шматочком тортика. Важливо пояснювати дитині, який із них менш шкідливий для фігури та дозволяти скуштувати, але мати міру. Зараз в сучасному світі є безліч варіантів корисних солодких перекусів. Тому проблем з солодощами можна уникнути.

До прикладу, у нашому клубі діти пригощають один одного фруктами або корисними батончиками, пастилою. Ми вважаємо, що це набагато корисніше для гімнастики, ніж шоколадки.

У період свят також потрібно себе дещо обмежувати та контролювати. І не забувати про фізичну активність, яка допомагає уникнути зайвих кілограмів. Тренувальний процес під час свят також продовжується.

Звісно, гімнастки мають вихідні, але вже на другий, третій день ми приходимо в зал і з новими силами продовжуємо наші тренування.

INSTAGRAM: @sport_estet_rg

@anjyta_voynarovska

FACEBOOK: Sport Estet

Тел.: +38 (050) 161 60 65.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як стають чемпіонками: Єлизавета Левкович та Софія Гонтар про найбільші досягнення, бажання все покинути та кумирів сучасності

СК «СПОРТ ЕСТЕТ» – це виховання сильного характеру та дисципліни», – головна тренерка Анна Войнаровська про історію клубу, перемоги та мотивацію

Балет, йога чи теніс: який спорт обирають відомі лучани

Фітнес для мам: як повернути форму після пологів

Як правильно вимовляти назви спортивних брендів?

Як спортивні штани стали мастхевом нашого гардеробу

Спорт з температурою: про тренування під час застуди від луцького тренера

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР