Чому потрібно тренуватись під час війни?

Сьогодні навіть затяті любителі спорту зізнаються, що від початку війни все менше хочеться тренуватись. Це й не дивно, адже наш фокус уваги знаходиться на постійному скролінгу новин. Чому потрібно займатись спортом навіть під час війни та як мотивувати себе до занять – розповідає спеціалістка зі здорових рухів Віола Самчук.

На початку війни ми були всі налякані, розгублені та злі. Ми багато сиділи в телефонах, багато нервували, багато плакали та чекали хороших новин. У когось пропав сон, хтось досить багато їв, хтось навпаки не їв, але багато спав – усе це нормально. Ми ніколи з цим не стикались. Наша психіка нас захищала як могла. Наші гормони нас рятували. Проте у будь-якій складній ситуації треба знаходити вихід.

Війна не закінчилась, ми змінились, ніколи не будемо такими, якими були до 24 лютого. Наше тіло запам’ятовувало кожен наш рух під час війни, а точніше його відсутність. В когось почались головні болі, які переходили в шию та спині, комусь віддавало в ногу. Ми тижнями сиділи в позі креветки, шукаючи різну інформацію. Не було належного руху м’язів та суглобів.

Тому настав час займатись своїм тілом. Бо коли, як не зараз?

Спорт – найкращі ліки від стресу. Під час фізичних навантажень людина може хоча б на трішки відволіктись від скролінгу новин та змістити фокус уваги на свій стан, своє тіло, своє здоров’я.

Завдяки тренуванням, фізичним навантаженням та руху ви зменшите головний біль, якщо він був присутній, запустите серцево-судинну систему (в ідеалі від 4000 кроків вдень). Легка зарядка чи медитація – це прекрасне рішення для здоров’я ваших суглобів та м’язів.

Головне правило – не тренуватись до останніх потів. Тренуйтеся так, щоб вам було комфортно. Ви маєте відчувати задоволення від тренувань. Завжди бережіть свої сили, особливо під час війни.

Будьте здорові, сповнені сил та енергії. Нашій нації потрібні сильні, здорові люди, тому це наш великий вклад у майбутнє України.

INSTAGRAM: @violasamchuk

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Процедури, які допоможуть швидко та ефективно привести тіло у форму

Як правильно вимовляти назви спортивних брендів?

Як долати стрес завдяки заняттям з йоги?

Лімфодренажні стрибки: користь чи шкода

Спортивний догляд: як готувати шкіру до тренувань

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
Frame 280
photo 37 copy
200211111111111111
JUNA131111111111111111
rosabellaa
lidiyasmetana
Queenfluence_campaign2 copy
plashky-sajt-new-2-kopiya
img_8476-copy-copy
job_13762-kopyya-copy-copy