Патчі стали засобом, який допомагає в короткі терміни відновити ніжну шкіру губ, зволожити її, розгладити мікрозморшки. Також вони рятують від сухості і стають справжнім порятунком для тих, хто не може жити без бальзамів. Окрім того, вони візуально збільшують губи. Але чи варто мати ще й такі патчі в арсеналі б’юті-засобів? Дізнаємося разом.
ЯК КОРИСТУВАТИСЯ?
Очистіть і насухо витріть губи і шкіру навколо них. Наприклад, тонку шкіру навколо рота перед застосуванням маски варто відлущити м’яким скрабом, а самі губи помасажувати сухою зубною щіткою. А відразу після використання патчів корейські косметологи радять «запечатати» вологу в шкірі за допомогою гігієнічної помади.
Перед нанесенням маски варто провести процедуру скрабування. Засоби на основі ензимів зазвичай наносяться на кілька хвилин – вони видаляють мертві клітини шкіри та одночасно зволожують її. Але цю процедуру можна проводити лише в тому випадку, якщо у вас немає серйозних тріщин та пошкоджень на шкірі губ.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Хочу збільшити губи»: магія контурної пластики для обличчя
ПЕРЕВАГИ КОРИСТУВАННЯ
Патчі просочують гіалуроновою кислотою, вітамінами, оліями, пептидами, колагеном – всі ці елементи мають гарний ефект на шкірі. Іноді склад збагачують екстрактами каєнського перцю або ментолу, щоб забезпечити plumping-ефект.
Використання патчів зміцнює гідроліпідний бар’єр шкіри губ, який перешкоджає втраті вологи та допомагає зберігати шкіру губ ніжною та гладкою.
Паростки білої гірчиці у складі посилюють роботу кровоносних судин, внаслідок чого природний колір губ стає яскравішим, а власне губи мають більший об’єм.
Мікс високо- та низькомолекулярної гіалуронових кислот стимулює вироблення власної гіалуронки та підвищує рівень природного зволоження шкіри.
А ЯК ЖЕ ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ?
У мережі легко знайти тисячу і один спосіб повторного використання гідрогелевих патчів, але жоден з них не варто повторювати. Спроба повторно просочити патчі зволожувальною сироваткою точно не буде вдалою, тому використовуйте їх лише один раз.
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Сухі та обвітрені: як доглядати за губами взимку
Глікація і старіння: як уникнути «цукрового обличчя»
Ліфтинг обличчя: найпоширеніші процедури підтяжки