Проблеми зі шкірою на фоні війни: як боротися?

Які найпростіші маніпуляції можна робити, щоб запобігти та вилікувати висипання? Чого варто уникати під час догляду за шкірою? На ці та інші запитання про здоров’я шкіри відповідає Надія Михальчук – лікар-косметолог «Центру естетичної медицини Оксани Короткої».

Нервове перенапруження, нерегулярний догляд, поганий сон, «заїдання стресу» – зовсім не найкращі друзі для шкіри.

Кортизол – гормон стресу, що виробляється наднирниками, стимулює сальні залози виробляти надмірну кількість шкірного сала, що в результаті призводить до закупорення пор та появи висипань. У випадку поганого сну зменшується вироблення гормону мелатоніну, який є потужним антиоксидантом та уповільнює процеси старіння.

Що НЕ варто робити з висипаннями, щоб не погіршити ситуацію:

1) Не давіть висипання та намагайтесь менше торкатись обличчя руками. Видавлюючи висипання самостійно, ви ризикуєте отримати рубець.

2) Не використовуйте засоби, щоб підсушити висипання. Ви ризикуєте отримати дерматит, гіперчутливу шкіру, пігментацію.

3) Не збільшуйте кратність нанесення засобів для лікування акне. Наносьте їх лише на ніч, оскільки вони підвищують чутливість до сонця. Збільшення частоти нанесення не прискорить одужання, а навпаки, спричинить реакції, через які на певний час доведеться скасовувати препарати.

4) Дотримуйтесь базового догляду: очищення, ексфоліація, тонізація, засіб, який спрямований саме на вашу проблему, зволоження вранці та ввечері. Також не забувайте про сонцезахист та поновлюйте його вчасно при тривалому перебуванні на сонці.

5) Не маскуйте проблему під тональним засобом. Зверніться до спеціаліста на консультацію, який призначить адекватне лікування та підбере догляд відповідно до стану шкіри.

ЯКІ ПРОФЕСІЙНІ МЕТОДИ ДОПОМОЖУТЬ ПОКРАЩИТИ СТАН ШКІРИ?

Усі процедури підбираються індивідуально, залежно від вашої проблеми. Серед найпопулярніших процедур, які представлені у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої», найефективнішими у випадку висипань та інших проблем на шкірі є:

  1. Хімічні пілінги – це процедури із застосуванням кислот різного pH та %, які бережно злущуватимуть зроговілий шар та зменшуватимуть вироблення шкірного сала. Пілінги на основі азелаїнової, саліцилової кислот сприяють себорегуляції та зменшують запалення; ретиноловий пілінг не лише впливає на висипання, а й буде ефективним в боротьбі з постакне.
  2. Чистки шкіри:
  • Атравматична чистка обличчя Holy Land підійде для шкіри з акне та з гіперкератозом.
  • Комбінована механічна чистка з апаратним вакуумним гідропілінгом вирішує проблему «чорних цяток» та виконується одноразовими насадками.
  • Класична механічна чистка з пілінгом на основі азелаїнової кислоти дає пролонгований ефект чистої шкіри.
  • Процедура від Biologique Recherche дбайливо очищує, підходить для всіх типів шкіри.
  • Комбінована ультразвукова чистка «Zero peel» виконується стерильною насадкою і підходить для чутливої шкіри.
  1. Процедури догляду від Medik8:
  • Clarity Facial – чудовий варіант для шкіри з нерівною структурою та висипаннями. Процедура видаляє змертвілі клітини шкіри, стимулює відновлення клітин і очищає пори.
  • Pore Refining Facial допоможе шкірі з розширеними, закупореними порами, жирній шкірі, що потребує глибокого очищення. Процедура покращує текстуру шкіри та протидіє появі розширених пор.

Турбота про себе зменшує стрес і ніколи не буває зайвою.

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.

+ 38 (066) 377 99 38

FACEBOOK: Oksana Korotka aesthetic medical center

INSTAGRAM: @oksana_korotka

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Що потрібно знати про вітамін С у догляді за шкірою – розповідає косметологиня та власниця Evo derm. Оксана Коротка

Як боротися із сухістю та зневодненням шкіри?

Випадіння волосся під час війни: рекомендації трихолога

Колагенове омолодження шкіри у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Гладкий закон: все про лазерну епіляцію у «Центрі лазерної епіляції» Оксани Короткої

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР