Випадіння волосся під час війни: рекомендації трихолога

Безумовно, війна внесла вплинула не лише на долю держави, а й на наше здоров‘я. Ми всі отримали спільну проблему – стрес. І тепер спостерігаємо «плоди» цього стресу: випадіння волосся, погіршення якості волосся, загострення хронічних захворювань шкіри голови. Чому так виникає і як допомогти собі? На це питання відповідає лікар-трихолог «Центру естетичної медицини Оксани Короткої» Оксана Цісар.

Випадіння волосся можна спостерігати через 2-3 місяці після стресової ситуації. За нормальних умов цей процес повинен припинитися протягом 3-4 місяців. Проте обставини бувають різні й іноді ситуація з випадінням ще більше погіршується: волосся рідшає та стоншується.

 

ЧОМУ ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ?

Випадіння волосся за умови стресу відбувається через гормон кортизол. Під час стресової ситуації з надниркових залоз у кров потрапляє багато кортизолу. Внаслідок цього відбувається звуження судин, через це страждають судини волосяних цибулин. У результаті волосся отримує в рази менше живлення та кисню. «Голодування» клітин призводить до випадіння волосся.

ЯК ЗУПИТИНИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ?

Щоб зупити випадіння волосся варто максимально покращити кровообіг шкіри голови.

  1. Масаж подушечками пальців протягом 10-15 хвилин щодня. Його можна виконувати декілька разів на день. Старайтесь не лише масажувати, а й рухати шкіру (скальп).
  2. Розчісуйте волосся щіткою, яка не травмує шкіру і не дряпає її. Робіть протягування волосся, але не до болісних відчуттів. Також позитивно впливатиме масаж шийно-комірцевої зони.
  3. Зверніться до дерматолога чи трихолога, який визначить проблему та знайде ідеальне ріщення для вас.

У трихології для покращення кровообігу використовуються зовнішні засоби та ін’єкційні препарати, які мають судинорозширювальну дію. Також лікар може підібрати комплекс вітамінів та амінокислот для покращення росту і відновлення якості волосся. В окремих випадках – курс седативних (заспокійливих) препаратів. Чим раніше ви повідомите про свою проблему, тим швидше можна відновити втрачене волосся.

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.

+ 38 (066) 377 99 38

FACEBOOK: Oksana Korotka aesthetic medical center

INSTAGRAM: @oksana_korotka

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Процедури, які допоможуть швидко та ефективно привести тіло у форму

Що потрібно знати про вітамін С у догляді за шкірою – розповідає косметологиня та власниця Evo derm. Оксана Коротка

Колагенове омолодження шкіри у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Гладкий закон: все про лазерну епіляцію у «Центрі лазерної епіляції» Оксани Короткої

«Хочу збільшити губи»: магія контурної пластики для обличчя

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР