Інструкція: як правильно очищувати гребінці для волосся

За правилами гігієни, гребінець необхідно очищати принаймні раз на тиждень. Це варто робити, щоб не забруднювати волосся повторно після миття та не провокувати грибок чи інфекцію шкіри голови. Для багатьох це не найпростіший ритуал, однак є одна універсальна техніка, яка значно полегшить регулярне чищення улюбленої щітки. Саме про одну з них ми розповідаємо нижче.

Поруч із клаптями волосся та залишками доглядових продуктів, на гребінці можуть накопичуватися пилові кліщі, мертві клітини шкіри та жир. Саме вони можуть стати середовищем для всіх видів бактерій, багато з яких можуть викликати сухість і свербіж шкіри голови. Брудні щітки не тільки небезпечні для здоров’я, а й менш ефективні. Якщо ви не будете регулярно чистити гребінець, то він буде лише забруднювати волосся і ускладнювати розплутування.

Фахівці бренду доглядової косметики для волосся пропонують спеціальну техніку, щоб швидко і просто очищувати гребінець. Насамперед потрібно видалити з неї все волосся вручну. Потім розчинити в місткості з водою столову ложку засобу миття посуду, а також трохи антисептика. Після чого помістити туди брудний гребінець на кілька хвилин і збовтати. Нарешті витягти гребінець і промити його чистою водою. Потім дати висохнути або насухо витерти рушником. Після цього нескладного ритуалу ваша щітка буде не тільки чистою, а й продезінфікованою.

Експерти також дають багато рекомендацій щодо правильного розчісування волосся. Про це ми розповідали більше тут.

Нагадаємо про основні з них. По-перше, ніколи не розчісуйтеся відразу після миття голови. Вологе волосся набухає на 20-30 відсотків, тому під час жорсткого розчісування може порватися, як гумова стрічка. По-друге, не користуйтеся щіткою занадто часто: три рази ретельного розчісування на день цілком достатньо. По-третє, не розчісуйте волосся надто агресивно, краще обережно починайте з кінчиків і повільно рухайтеся вгору. Також експерти рекомендують використовувати спеціальні незмивні спреї-кондиціонери, які допомагають розплутати неслухняне волосся.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як доглядати за волоссям у холодну пору року?

Гаряче VS холодне: як правильно сушити волосся феном

Як боротися з постковідним випадінням волосся?

Як правильно користуватися маскою для волосся?

Посічені кінчики волосся: рятувати, стригти чи доглядати

Чому волосся швидко жирніє та як із цим боротися

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР