Шерсть чи синтетика: який наповнювач для взуття найтепліший?

Натуральне чи штучне хутро, шерсть або ж синтетика – різноманіття наповнювачів для взуття доволі широке. Попереду – лютий, а цей місяць, як ми знаємо, вміє здивувати неочікуваними температурними коливаннями. Аби не витрачати зайвий час на роздуми про те, який наповнювач для взуття буде найтеплішим, пропонуємо розібратися з тим, які властивості має кожен з цих матеріалів і підійде саме вам.

 

НАТУРАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Хутро. Цей натуральний утеплювач створює тепло й сухість всередині взуття, не реагує на тривалий вплив вологи, а ноги в такому взутті не пітніють і не мерзнуть. Овчина – найбільш поширене натуральне хутро у виробництві взуття. Саме воно дозволяє ногам «дихати» і захищає від морозів. Підходить навіть для -30.

Шерсть. Натуральна основа, яку виготовляють завдяки набиванню шерстяних волокон на текстиль. Цей матеріал вирізняється довговічністю і практичністю. Рекомендована температура – від 0 до -15.

Комбіноване хутро. Цей утеплювач найчастіше можна помітити у високих черевиках. Натуральне хутро розміщене на стопах, а штучне на халявах. Також ви могли чути про так зване «єврохутро». Це поєднання натурального хутра на стопі з натуральною підкладкою на халявах. Такі моделі мають дуже вишуканий вигляд, але вони також візуально збільшують ногу. Основна перевага – довготривале збереження тепла.

Єдиним недоліком натуральних утеплювачів є те, що вони довше сохнуть у порівнянні з синтетичними, якщо ви сильно промочите ноги.

 

СИНТЕТИЧНІ УТЕПЛЮВАЧІ

Повсть. Відзначимо, що цей матеріал не буває виключно синтетичним. Його можна знайти і з натуральних матеріалів. Така основа підходить для екстремальних температур. Найбільш корисний та екологічний матеріал для взуття. Температурний режим до -30.

Мембрана. Цей утеплювач вирізняється своєю сучасністю й дороговартістю. Існує кілька видів мембрани, які використовують не лише для виробництва взуття, а й для занять спортом. Мембрана – це фторопластикова плівка, яка пропускає вологу лише в одному напрямку – ззовні. Це відбувається завдяки великій кількості маленьких дірочок на одиниці площі, крізь які проходять лише молекули води у вигляді пари, а не краплі. Недоліки мембрани у тому, що вона призначена для температур до -10. Але якщо поєднати мембрану з овечою шерстю, то вона витримує і до -30.

Штучне хутро. Сама назва говорить про те, що цей утеплювач є синтетичним аналогом натурального хутра. Цей матеріал має недорогу вартість, що і впливає на його розповсюдженість. Ворс, який приклеєний до текстильної основи, це менш теплий, але більш довговічний аналог натурального хутра. З кожним роком технології покращуються, тому таке хутро все складніше відрізнити від оригіналу. Додатковий стрибок для розвитку виробництва саме такого наповнювача дає екологічний фактор, адже воно не передбачає смерті тварин. Витримує температурний режим до -15.

Тінсулейт. Утеплювач являє собою нетканий матеріал, виготовлений із найтонших (до 2-5 мікронів у діаметрі) синтетичних ниток. Синтетичний матеріал, який за своїми теплоізоляційними властивостями найбільше нагадує натуральне хутро. Він легкий. Вентилює ноги та не пропускає вологу. Підходить для температур до -30.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

7 помилок під час вибору взуття

Взуттєві тренди сезону осінь-зима 2022/2023

Як позбутися мозолів

4 кроки до правильного педикюру взимку

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
_MG_1976
How to sleep (6)1111111111
chernobyl-by-craig-mazinv
LE CHARMIE
1376fjdkd111111111111
kids st
433752755_402492882529120_7619119416570274353_nу
IMG_0539
gorn ceramics
2