4 небанальні ідеї для патріотичного манікюру

Психологи радять робити якомога більше звичних «довоєнних» занять, аби тримати себе в тонусі та емоційно витримувати вплив війни. Для тих жінок, які знаходяться у відносній безпеці, манікюр є своєрідним антистресом, що піднімає настрій. Особливої популярності набули дизайни, які пов’язані з сьогоденням і підносять дух. Ділимося трендовими патріотичними дизайнами від вітчизняних майстринь манікюру, які підтримують морально у такий складний час.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як жити далі під час війни: поради від психологині

СИНЬО-ЖОВТІ ВІДТІНКИ

Такий дизайн є одним із найпростіших і водночас зрозумілих. Фарбувати у патріотичні кольори можна як декілька пальців, так і всі. Крім того, такий дизайн матиме вдалий вигляд на будь-якій формі та довжині нігтя.

МІНІМАЛІЗМ

Манікюр з хвилястими лініями, або ж з різкими мазками також став популярним серед українок. Візерунки в «крапинку», або ж варіації різних форм завоювали прихильність любительок мінімалістичного манікюру.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Манікюр у 2022 році: яким він буде?

ПАТРІОТИЧНИЙ СТЕМПІНГ

Стемпінг – це техніка декорування нігтів, за якої малюнок відбивається зі спеціальної пластини на нігтики за допомогою штампу. Герої улюблених мемів, або ж милі котики – усе, що забажає ваша душа.

ЧОРНО-БІЛІ ВІДТІНКИ

Такі дизайни вирізнятимуться своєю лаконічністю та оригінальністю. Їх можна поєднувати з фразами, які надихають та підбадьорюють.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Я сказала так»: тренди весільних суконь 2022 від світових і українських дизайнерів

Як стилізувати вишиванку у повсякденний гардероб

Про розлучення, зниження лібідо та взаємини на відстані під час війни – розповідає Елліс Мурр

More water: як визначити зневоднення організму та його уникнути

Що таке метод статистичного психоаналізу та як він працює – розповідає луцька психологиня Вікторія Лащ

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР