Ми разом із видавництвом «VIVAT» не могли обійти стороною найзатишніші книги. Захопливі, легкі, подекуди з загадковою ноткою, вони стануть відмінним доповненням вашого вечора.
Про 5 книг, які варто прочитати кожній жінці, можна дізнатися ТУТ.
САЯКА МУРАТА «ДІВЧИНА З КРАМНИЧКИ»
Змалку Кейко вважали дивакуватою, зануреною у власні мрії. Батьки боялися, що реальний світ рано чи пізно її просто виштовхне. А потім Кейко влаштувалася до комбіні – «крамнички за рогом». І нарешті була щаслива. От тільки молодша сестра, подруги та навіть деякі співробітники мали на це інший погляд. Як може бути щасливою тридцятишестирічна самотня жінка, весь час віддаючи роботі? Кейко щиро не тямить, як поводитися в цьому світі. І коли в її житті з’являється він, усі полегшено зітхають. Бо тепер Кейко нарешті стане «нормальною». Її вибір простий: жити для інших або для самої себе.
ҐАБРІЕЛЬ ЗЕВІН «СЛАВЕТНЕ ЖИТТЯ ЕЙ-ДЖЕЯ ФІКРІ»
Життя Ей-Джея Фікрі склалося не так, як гадалося. Його дружина померла, його книгарня ледве тримається на плаву, на додачу вкрали рідкісне видання – дебютну збірку віршів Едґара Аллана По. Чоловік замикається в собі, завдаючи болю людям, яким небайдужий. Та несподівано в його книгарні з’являється дехто – дворічна кучерява дівчинка в рожевому комбінезоні – і життя книгаря змінюється, набуває сенсу, сповнюючи щастям маленький всесвіт острова Аліси.
Готові до чесної розмови про інакшість? До обговорення того, що люди не завжди здатні приймати в інших – або і в самих собі. Вітиліго, синдром Туретта, алопеція, гемангіома – герої цієї книжки готові розповісти про те, що їх вирізняє. Тож у вас є нагода поговорити з тими, хто гостро відчув на собі увесь біль від неприйняття рис, які не від них залежать. Їхній досвід доводить, що головне – насамперед навчитися любити себе, незалежно від того, що кажуть інші.
Ця книжка – відверта сповідь про щоденну боротьбу тих, хто потребує прийняття і підтримки. Тут усе правдиво і щиро. Тут нарешті звучить голос тих, хто зазвичай прагне бути непомітним.
Іван Байдак – український письменник, чиї твори вирізняються тонким психологізмом та увагою до деталей. Автор книжок «Тіні наших побачень» та «Чоловік з моїм іменем».
ГЕЛЕН ХОАНГ «КОЕФІЦІЄНТ ПОЦІЛУНКУ»
Стелла завжди вірила в… математику. Ця наука могла логічно пояснити все, що відбувається довкола. Алгоритми, розрахунки – завдяки їм можна передбачити будьякі дрібниці. Наприклад, поведінку покупців та їхню реакцію на новий продукт. Цими «передбаченнями» Стелла й заробляла собі на життя. Успішна на роботі, дівчина нещасна в особистому житті через синдром Асперґера їй важко заводити знайомства й налагоджувати стосунки з чоловіками. Одного дня тридцятирічна самотня Стелла вирішує, що настав час опанувати науку любові. Її вчителем стає Майкл – красунчик зі служби ескортпослуг.
Йому відомо все про найпотаємніші бажання жінок. Чиста логіка й ніяких почуттів. Та кохання існує поза будь-якою логікою. І розв’язати це рівняння головним героям доведеться удвох.
ГАЛИНА КРУК «ХТО ЗАВГОДНО, ТІЛЬКИ НЕ Я»
У цій збірці оповідань Галина Крук воєдино сплетені ніжні, інтимні, а часом і моторошні переживання. Герої книжки десь бродять поміж нас, однак лиш на цих сторінках ми зможемо прочитати їхні думки. Тут і карантинні хроніки зі справжніми тривогами і розрадами, які довелося пережити кожному з нас. І відчуття втрати, коли замість людини залишається лише стара фотокартка. І телефонні розмови, які все ніяк не можуть відбутися, бо абоненти один для одного недоступні…
Спокусливі, емоційні, близькі – історії в «Хто завгодно, тільки не я» зіткані з почуттів. І, попри назву, вони про нас. Саме про нас.
ЧИТАТИ ТАКОЖ:
Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій
Детективи, від яких неможливо відірватися
5 книг, з якими приємно починати свій день
Книги для фінансової грамотності дітей: як виростити фінансових геніїв