Комфорт і функціональність: українські виробники стильних та якісних меблів

З початком повномасштабного вторгнення тренд на українське безумовно заполонив фенш- та бʼюті-індустрію. Ми носимо, купуємо і підтримуємо своїх виробників.
Також пропонуємо вам познайомитись з українськими компаніями, які виготовляють затишні та стильні меблі для вашого дому. На щастя, все більше українських виробників меблів тішать і своїм екологічним підходом, і креативним дизайном. У нашій новій добірці – саме вони.

Kochut Interiors

@kochut_interiors

Бренд заснували троє братів, Юрій, Роман та Ігор Кочути, які розпочали діяльність зі створення небанальних прикрас зі срібла та каміння. Перший стіл з дерева та епоксидної смоли хлопці виготовили лише у 2018 році, коли шукали оптимальне рішення для вітрини свого шоуруму. І хоча за останні роки кількість замовлень значно збільшилась, кожен стіл і досі виготовляється вручну. Тому «космічні» столи й поверхні, де натуральне морене дерево ніби парує у напівпрозорих кольорових хмарах, – рекомендація для натхнення та створення домашнього затишку.

Levantin Design

@levantindesign

Levantin design – сучасний бренд авторських меблів, освітлення та декору. Харків’яни Сергій та Олександр Львови кілька років займались реставрацією вінтажних меблів, аж доки не вирішили запустити власну лінійку предметного дизайну. Тепер студія займається не тільки кріслами й диванами, а й металевим декором, полицями, освітленням та акцентним декором, наприклад, концептуалізує дверні ручки й дзеркала.

За час роботи компанії вдалося реалізувати 3 тисячі продуктів із власної лінійки, а також створити 20 проєктів спільно з іншими брендами. Їх можна зустріти в інтер’єрах сучасних кафе, ресторанах, готелях, коворкінгах, в офісах компаній, а також у приватних будинках і квартирах. Це можуть бути ремісничі дерев’яні меблі, високотехнічне освітлення, акцентний металевий декор або колекції дзеркал.

В асортименті бренду можна знайти столи, стільці, стелажі та меблі для зберігання, а також предмети освітлення й декору. Можете бути впевнені, що небанальні форми виробів не залишать байдужими.

 

FAINA 

@fainadesign

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Найтемніша година перед світанком»: що демонструє Україна на Бієнале Дизайну у Лондоні?

Дизайнерські меблі – це не тільки й не стільки історія про ручну обробку екологічної деревини. Київський бренд FAINA тішить небанальними варіантами крісел, банкеток й диванів, натхненних природними формами: дизайнерка бренду Вікторія Якуша називає цей стиль «живим мінімалізмом». Наприклад, опуклі велюрові крісла й дивани з колекції PLYN нагадують камінчики, лагідно обкочені водою на морському узбережжі. А назва бару-буфету PECHYVO говорить сама за себе: здається, ці керамічні панелі навіть будуть м’якими на дотик.

Woodwerk

@woodwerk_ua

Якщо ви давно шукаєте українські альтернативи для облаштування інтер’єру у стилі джапанді чи скандинавській класиці, зверніть увагу на Woodwerk. Компанія виготовляє меблі з високоякісної української деревини твердих порід: ясеня або дуба. На фабриці продукція проходить повний цикл виробництва, починаючи від сушіння, закінчуючи фарбуванням і складанням. Для захисту й оздоблення меблів Woodwerk використовують екологічну олію-віск, яка просочує і міцно «обіймає» волокна деревини. Ну, і на окрему увагу заслуговує дизайн Woodwerk — мінімалістичний і надійний, часто з поєднанням дерева й металу. Здається, ці меблі не втрачатимуть актуальності десятиріччями – а що, як не сталість та постійність, є найкращим втіленням принципів скандинавського стилю.

Woodlandea

@woodlandea.ua

Іще один (майже) монобренд меблів ручної роботи, який виготовляє мінімалістичні столи й стільці для будь-яких потреб. У виробництві, яке відбувається вручну на всіх етапах (включно зі зварюванням металевих каркасів та ніжок для столів), використовують натуральні й максимально екологічні матеріали: наприклад, високоякісний масив українського дуба та горіха, а також лаки й фарби, які є максимально дружніми до природи. Всі меблі дбайливо відшліфовують вручну у власній майстерні повного циклу на Тернопільщині, намагаючись максимально підкреслити природну красу деревини. Замовлення також кастомізують під потреби кожного, та за необхідності навіть виготовляють столи із «живими» краями. Здається, це ідеальний варіант для всіх, хто, як і ми, кайфує від «неідеальних» форм в інтер’єрі.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Українські бренди текстилю, які доповнять вашу оселю

Як створити домашній затишок: елементи декору для вашої оселі

Українські бренди кераміки, які створюють затишок

Для дому: українські бренди декору, які переосмислюють українські традиції