Математика кохання: 5 книг, які допоможуть розуміти партнера краще

Наша редакція разом із видавництвом «VIVAT» не могли обійти стороною тему кохання, стосунків та щасливого шлюбу. У цих книгах ви зможете знати відповіді на питання, які шукали протягом багатьох років, зможете зрозуміти свого партнера та покращити свої взаємини.

Про 5 книг, які можна прочитати за один вечір, ми писали ТУТ.

 

ДІН ДЕЛІС І КАССАНДРА ФІЛЛІПС «ПАСТКА ПРИСТРАСТІ. ЯК ЇЇ УНИКНУТИ ТА ЗДОБУТИ ЩАСТЯ В КОХАННІ»

Кохання – як поле битви: кожен змагається за право кохати і бути коханим. На жаль, нерідко трапляються такі стосунки, в яких один любить, а інший дозволяє себе любити. Для партнерів це сигнал про небезпеку, про пастку пристрасті, з якої можна звільнитися, послуговуючись порадами з цієї книжки. Хибні моделі поведінки, що створюють дисбаланс у стосунках, страх відмови, нерівність влади у взаєминах, тактика ревнощів, план створення «здорової дистанції», парадокс пошуку щастя в коханні – будь-яка з цих проблем пояснюється та вирішується. Поради авторів, перевірені часом і досвідом, допоможуть вам впоратися з труднощами, відновити баланс у стосунках, повернути пристрасть та романтичний запал.

 

 

 

 

 

 

 

 

РОБІН НОРВУД «ЖІНКИ, ЯКІ КОХАЮТЬ ДО НЕСТЯМИ»

Ви ладні бігти за коханим ген за обрій, навіть якщо партнеру це не потрібно? Вибачаєте чоловіку геть неприйнятні речі? Відчуваєте психологічний тиск, проте не можете відмовитися від стосунків? Ви кохаєте до нестями, і настав час це припинити! На жаль, кохання до нестями – це не романтика, хоч би як його не популяризували ЗМІ, маскультура ба навіть твори світової літератури. Це небезпечна хвороба, і що швидше ви почнете одужувати, то скоріше пізнаєте справжнє жіноче щастя. Ця книжка допоможе жінкам, які потерпають від кохання, докорінно змінити себе і своє життя. Скажіть НІ психологічній і фізичній залежності, бо ви гідні найкращого! Запам’ятайте: ви не можете змінити інших, проте можете змінитися самі.

 

 

 

 

 

 

ДЖОН М. ҐОТТМАН, НЕН СІЛЬВЕР «СІМ ПРИНЦИПІВ ЩАСЛИВОГО ШЛЮБУ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК ЗІ ШЛЮБНИХ СТОСУНКІВ»

Джон Ґоттман здійснив революцію в аналізі й прогнозуванні шлюбу, у межах експерименту спостерігаючи за звичками подружніх пар. Він окреслив сім принципів, які допоможуть проаналізувати й зміцнити стосунки під час кризи. Автор пропонує: зміцнювати дружбу, яка лежить в основі будь-якого шлюбу; посилювати власні «мапи кохання»; зберігати любов і захоплення партнером; повертатися обличчям до партнера, а не бігти геть; давати партнерові змогу керувати ситуацією; завжди знаходити вихід із ситуації; формувати спільне бачення. Результати одного з досліджень свідчать, що 63 відсотки чоловіків і жінок, які прочитали «Сім принципів щасливого шлюбу», визнали: завдяки цим рекомендаціям їхній шлюб змінився на краще.

Про авторів.

Джон М. Ґоттман – американський психолог, дослідник і клініцист, протягом чотирьох десятиліть активно працював над прогнозуванням розлучень і стабільності шлюбу, почесний професор з питань психології Вашингтонського університету. Разом із Джулі Шварц Ґоттман є співзасновником і керівником компанії The Gottman Institute. У 2007 році був визнаний одним з 10 найвпливовіших психотерапевтів останньої чверті минулого століття.

Нен Сільвер – авторка, блогерка й журналістка, колишня головна редакторка журналу Health. У своїх статтях досліджує тематику стосунків і здоров’я, а також сучасні проблеми виховання дітей.

 

 

МЕЙ МАСК «ЖІНКА, ЯКА МАЄ ПЛАН. ЖИТТЯ, СПОВНЕНЕ ПРИГОД, КРАСИ Й УСПІХУ»

Мей Маск, вишуканій, чарівній і непосидючій супермоделі, уже за сімдесят. Її життя не завжди було таким простим і гламурним, як тепер. У тридцять один вона стала матір’ю одиначкою, відтак тяжко працювала, щоб поставити на ноги дітей, Ілона, Кімбала й Тоску. А ще боролася із зайвою вагою, стала моделлю плюс сайз і навіть подолала ейджизм у модельному бізнесі. Дієтолог та нутриціолог за фахом, Мей понад сорок п’ять років пропрацювала в цій галузі, розпочинаючи практику з нуля у восьми містах, трьох країнах і на двох материках. Нині вона на піку популярності як лекторка, дієтологиня і як модель. І все це завдяки бунтарському духу та заповзятості – саме вони принесли їй світову славу у віці, який сама Мей називає «розквітом свого життя».

Як відомо всім, хто стежить за Мей Маск у соцмережах, вона щедро роздає щирі й дуже практичні поради щодо ухвалення в певному віці рішень, котрі можуть згодом окупитися в дивний і непередбачуваний спосіб. У цьому виданні авторка ділиться досвідом і мудрістю, набутими протягом нелегкого, сповненого пригод і випробувань життя. Це поради щодо здоров’я, краси, родини та кар’єри. Ви не можете контролювати все, що відбувається навколо, але в будь-якому віці можете жити так, як забажаєте. Для цього потрібен лише план. Тож почніть обмірковувати його просто зараз.

 

 

 

 

 

ХАННА ФРАЙ «МАТЕМАТИКА КОХАННЯ: СТЕРЕОТИПИ, ДОКАЗИ І ПОШУК ОСТАТОЧНОГО РІШЕННЯ»

«Кохання – як і практично все в житті – має безліч патернів: починаючи з кількості наших сексуальних партнерів протягом життя й завершуючи тим, як ми вибираємо, кому написати на сайті знайомств. Ці патерни зазнають викривлень, відхилень, поворотів і розвитку; так само як кохання, математика якраз і створена, щоб їх описувати. Математика, по суті, є вивченням патернів: прогнозування погоди, руху елементарних частинок і планет, розростання міст. Жодне з цих явищ не є бездоганно впорядкованим чи легко прогнозованим. Я хочу запропонувати вам новий підхід до любові – найпопулярнішої теми протягом усієї історії людства, і математика нам у цьому допоможе».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INSTAGRAM: @vivat_book

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

5 книг до Всесвітнього дня туризму, що змотивують збирати валізи

Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій

5 книг для сильних жінок

Детективи, від яких неможливо відірватися

5 книг про здоров’я

5 книг, з якими приємно починати свій день

 

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР