Підбірка книг, які створять романтичний настрій в День усіх закоханих

У повітрі вже вирує атмосфера любові й щастя. У найромантичніший день у році створіть собі свято для двох: смачна вечеря, ароматичні свічки та тепла ванна.
Додайте у свої вечори спільне прочитання книг. Це може стати вашою особливою традицією, що зближатиме та покращуватиме ваші взаємини.

Спільно з видавництвом бестселерів Vivat ми створили добірку книг, що захоплюють та створюють романтичний настрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які книги придбати на «ковідну тисячу»: рекомендує видавництво бестселерів Vivat

ДЕЛІЯ ОВЕНС «ТАМ, ДЕ СПІВАЮТЬ РАКИ»

Кайя все життя спостерігає за безкраїми луками на узбережжі – маршами. Вона самотня посеред цієї дикої природи, їй доводиться в усьому покладатися лише на себе. З-поміж рідних у неї залишився тільки батько, але йому байдуже до доньки. Побоюючись, що її знов покинуть, Кайя не підпускає до себе нікого й ховається від проблем, як це роблять раки, за якими вона любить спостерігати. Та на все свій час, і одного разу дівчина усвідомлює, що ладна розділити з кимось свій закритий від сторонніх очей світ.

 

 

 

 

 

 

 

ЕМІЛІ ГІФФІН «УСЕ, ЧОГО МИ БАЖАЛИ»

Невеличке містечко Нешвіл сколихнув найгучніший скандал, в центрі якого опинилися дочка місцевого тесляра Лайла і син заможних благодійників Фінч. Одна світлина, яку розповсюдили швидше, ніж новини про пожежу, назавжди змінила життя двох родин. Щасливе майбутнє дітей і, зрештою, репутація батьків потрапили під загрозу. На тлі суспільного резонансу головні герої мають усвідомити, що для них важливо і зробити свідомий вибір. У хороший чи поганий бік – залежить від них самих.

 

 

 

 

 

 

КРІСТІНА ЛОРЕН «ВИПАДКОВІ НАРЕЧЕНІ»

Сестри-близнючки Олів та Емілія мають геть різну вдачу. В Олів ніколи ні з чим не складалося – ані в кар’єрі, ані в коханні. Якось шестирічна дівчинка застрягла в автоматі з іграшками, і про це писали всі місцеві видання. А ось Емілія – щасливиця. Навіть весілля з коханим красенем вона зуміла оплатити завдяки виграшам в інтернет-конкурсах. Утім, під час весілля щось пішло не так: усі гості разом із молодятами отруїлися. Пригода оминула тільки Олів та Ітана, дружку нареченого, який страшенно не сподобався невдачливій сестрі. Та хіба варто через таке марнувати оплачений медовий місяць на Гаваях? Замість молодят у мандрівку вирушають Олів з Ітаном. Чи вдасться їм забути про взаємну неприязнь і добряче відпочити?

 

 

 

НІКОЛАС СПАРКС «ЛЮБИЙ ДЖОНЕ…»

Джон завжди скептично ставився до свого життя й ніколи не сподівався, що з ним може статися щось особливе. Не маючи планів на майбутнє, він подається на військову службу. Хлопець не знає, чого ще прагнути, і без ентузіазму повертається у відпустку до рідного містечка, де на нього чекає лише завжди мовчазний і заглиблений у себе батько. Утім усе блискавично змінюється, коли одного вечора Джон знайомиться на пляжі з неймовірною дівчиною на ім’я Саванна. Кохання, у яке він не вірив, накочується потужною хвилею й перевертає увесь його світ. Але чи витримає воно випробування часом і відстанню?

 

 

 

 

 

ДАРА КОРНІЙ «ЗІРКА ДЛЯ ТЕБЕ»

Іноді достатньо подивитись у нічне небо, щоб знайти свою зірку. Сергієві пощастило більше: він зустрів свою Зоряну на землі. Якийсь містичний зв’язок між ними пробудив любов, на яку чатують випробування часом і відстанню і якій судилося навіть протистояти смерті, що йтиме за ними назирці. «Зірка для тебе» – роман про беззастережне кохання, де чарівна атмосфера сучасного Львова переплетена з мандрами в часі й просторі, де Кримські гори, просякнуті мудрістю давніх татарських легенд, де віра і любов стають чи не єдиним шансом на спасіння, де чорний крук і біла вовчиця не просто алегорії, а фантоми душ, які дарують порятунок тоді, коли всі мости спалено і від рятівних дверей втрачено ключ. Це роман про зоряне сяйво, що по вінця сповнює серця людей, які кохають.

 

 

 

 

 

 

 

Сайт: vivat-book.com.ua
INSTAGRAM: @vivat_book

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Дизайн, подкасти та вино: 5 книг для засвоєння нових навичок

5 книг, які допоможуть почати новий рік з чистого аркуша

Книга пiд ялинку: 9 затишних різдвяних історій для дітей

«Якщо він такий чудовий, чому мені так погано?»: 5 книг про психологію взаємин

«Кого ти кохаєш?»: книги про справжнє кохання

«Не твоє собаче діло»: гостросюжетні книги, які захоплюють увагу з перших сторінок

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР