«Не твоє собаче діло»: гостросюжетні книги, які захоплюють увагу з перших сторінок

Ви полюбляєте книги, від яких захоплює подих? Обожнюєте детективи з карколомними пригодами та непередбачувані трилери? Саме для таких поціновувачів разом із видавництвом VIVAT ми створили підбірку захопливих книг.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Кого ти кохаєш?»: книги про справжнє кохання

«Кого ти кохаєш?»: книги про справжнє кохання

 

МАРТИН ЯКУБ «НЕ ТВОЄ СОБАЧЕ ДІЛО»

У детектива Макса Ґедзя нова справа: в автомобільній аварії, повертаючись від клієнта, гине юристка Марина, дружина впливового бізнесмена. Поліція списує все на нещасний випадок, однак чоловік вважає, що це вбивство, і наймає колишнього однокласника для розслідування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛІВ КОНСТАНТІН «КОЛИ Я БАЧИЛА ТЕБЕ ВОСТАННЄ»

Життя докторки Кейт Інґліш ідеальне. Вона спадкоємиця великих статків, має чоловіка й доньку, успішну кар’єру й розкішний маєток. Усе змінюється тієї ночі, коли Лілі, матір Кейт, знаходять убитою у власному будинку. На похорон приїздить Блер, подруга, з якою Кейт колись була нерозлучна. Щойно Блер береться до неформального розслідування, стає зрозуміло, що у вищому суспільстві Балтимора не все так просто. Оприявнюються невірність, брехня і зрада, а напруженість досягає точки кипіння. Своїми запитаннями Блер налаштовує подругу проти родичів і друзів. Убивцею може виявитися будь-хто: давній друг, батько, чоловік. Але хай ким він є, очевидно, що Кейт наступна в його списку…

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛАЙЗА ДЖУВЕЛ «І ТОДІ ВОНА ЗНИКЛА»

Напружений драматичний роман про силу материнської любові, прощення й зцілення після втрати найдорожчого. П’ятнадцятирічна Еллі Мек – наймолодша дитина в родині, кохана дівчина та амбітна учениця. Аж раптом вона зникає – безглуздо, без пояснень, тим самим перекинувши життя близьких догори дриґом. За два роки дівчину припиняють шукати, адже, за версією поліції, Еллі втекла з дому. Однак її мати Лорел вважає інакше.

Від моменту зникнення Еллі минає десять років. Поліція знаходить її рештки. Остання надія дізнатися, що з нею сталося, майже згасла. Проте одного дня, коли Лорел знайомиться з харизматичним чоловіком і його дев’ятирічною дочкою Поппі, події минулого спливають у її пам’яті. Адже маленька Поппі неймовірно схожа на загиблу Еллі.

 

 

 

 

 

 

ЕРІН МОРҐЕНШТЕРН «БЕЗЗОРЯНЕ МОРЕ»

Закарі Езра Роулінз – звичайний студент, що живе в університетському містечку у Вермонті. Та якось йому до рук потрапляє загадкова книжка із запилюженої полиці бібліотеки. Затамувавши дух, Закарі гортає сторінку за сторінкою, захоплений долею нещасних закоханих, коли стикається з геть несподіваним – історією з власного дитинства. Дивна книжка розбурхує його уяву, тож він вирішує розкрити її таємницю. Подорож, сповнена неочікуваних пригод, поступово приводить його на маскарад у Нью-Йорку, до секретного клубу та підпільної бібліотеки, схованих глибоко під землею. Хлопець зустріне тут тих, хто пожертвував усім заради цього сховища. Але на нього полюють і хочуть знищити. Разом з Мірабель, безстрашною захисницею цього світу, і Доріаном, чоловіком, у вірності якого ніхто не може бути впевненим, Закарі мандрує звивистими тунелями, темними сходами й танцювальними залами, щоб дізнатися нарешті про справжнє призначення цього царства і про свою долю.

 

 

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

 

КЕЙТ МОРТОН «ХРАНИТЕЛЬКА ТАЄМНИЦІ»

Лорел – талановита уславлена акторка, чиє життя тривало без потрясінь і таємниць. Але майже пів століття тому Лорел стала свідком моторошного злочину: на власні очі бачила, як її мати Дороті встромила ніж у незнайомця. Поліція визначила, що то був самозахист. Але дівчина відчула, що за цим криється якась таємниця, тож Лорел на тривалий час заховала її глибоко в серці. І ось, коли Дороті близька до смерті, донька наважується дізнатися материну таємницю. Сплутані спогади Дороті та власне розслідування Лорел відчиняють портал у минуле: дають змогу збагнути, що саме сталося в Лондоні за часів Другої світової війни. У міцно сплетених долях трьох молодих людей – Дороті, її нареченого Джиммі та Вів’єн – сховано відповіді на всі запитання.

 

 

 

 

 

Підбірку створено у співпраці з видавництвом бестселерів VIVAT. 

INSTAGRAM: @vivat_book

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ: 

Книги для фінансової грамотності дітей: як виростити фінансових геніїв

Математика кохання: 5 книг, які допоможуть розуміти партнера краще

Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

«Кого ти кохаєш?»: книги про справжнє кохання

5 книг до Всесвітнього дня туризму, що змотивують збирати валізи

Як не засумувати восени: 5 книг, які піднімуть настрій

5 книг, які залишать приємний літній післясмак

5 книг, з якими приємно починати свій день

5 книг про здоров’я

Детективи, від яких неможливо відірватися

5 книг для сильних жінок

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР