5 фільмів про сильних жінок

Щоразу, коли хочеться здатися і опустити руки, ми згадуємо про тих людей, які змогли дійти до своєї мети і витримати всі труднощі, які для них підготувала доля. Якщо ви відчуваєте внутрішнє спустошення, пропонуємо переглянути фільми про сильних духом жінок, які надихнуть вас на підкорення нових вершин.

ФРІДА (2002)

Історія життя художниці Фріди Кало, яку зіграла неперевершена Сальма Хаєк. Все життя Фріда Кало відчувала біль: дитячий поліомієліт, яким перехворіла героїня, закінчився кульгавістю, а пізніша автокатастрофа принесла травму хребта і стегна. Щоб подолати страждання, Фріда стала малювати, виплескуючи на полотно загострене сприйняття світу, породжене фізичним болем.  У фільмі продемонстрована історія підкорення світу мистецтва, заміжжя з Дієго Рівера, відомим художником, з яким її пов’язували складні відносини. Історія появи на світ її сміливих, безкомпромісних і часом революційних ідей.

 

МАЛЕНА (2000)

Дія фільму «Малена» відбувається під час Другої Світової війни в глухому містечку Сицилії. Головна героїня – красуня Малена, чий чоловік був мобілізований на війну. Всі жителі обговорюють жінку, заздрять її вроді, а чоловіки бажають зробити Малену своєю коханкою. Жінки містечка розпускають про неї найбезглуздіші плітки і навіть не хочуть продавати їй продукти. Ситуація значно погіршилася, коли прийшла звістка, що на фронті загинув чоловік Малени. Як пережити такі перипетії долі? Героїня Моніки Белуччі розповість вам свою історію…

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 5 книг для сильних жінок

ТЕМПЛ ГРАНДІН (2010)

Сюжет фільму розповідає про дитинство та юність Темпл Грандін – жінки з аутизмом, яка присвятила все своє життя вивченню душевних станів та особливостей поведінки як тварин, так і людей, які страждають від проблем соціальної адаптації. Завдяки величезній підтримці рідних, друзів та вчителів, вона змогла подолати безліч перешкод. Їй вдалося зробити блискучу наукову кар’єру, втіливши знання у безліч корисних винаходів, що отримали широке використання. Незважаючи на свою недугу, Темпл змогла багато чого досягти та здійснити свою заповітну мрію, назавжди залишивши слід у світовій історії.

 

УСМІШКА МОНИ ЛІЗИ (2003)

Фільм про спроби сміливої ​​викладачки йти проти системи і виховувати в своїх студенток віру в світле майбутнє. Героїня Джулії Робертс, викладачка жіночого коледжу, поклала всі свої сили на боротьбу за рівноправ’я жінок і чоловіків. Їй вдалося зробити величезний вплив на своїх учениць, що докорінно змінило їх і її життя.

 

КОКО ДО ШАНЕЛЬ (2009)

Біографічна стрічка розповідає про роки юності Габріель Шанель – ще нікому не відомої вихованки сирітського притулку, яка працювала продавчинею у бутику одягу, а у вільний час виступала в кабаре під сценічним псевдонімом Коко. Саме там її помітив і забрав з собою в Париж барон Етьєн Бальсан, але любов швидко переросла в ненависть, і дівчина віддала перевагу заможному англійцю Артуру Кейпелу. Постійно експериментуючи з пошиттям стильного одягу, в 1910 році їй вдається відкрити свій перший магазин капелюхів, що стане потужним поштовхом для створення власної імперії моди.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Дизайн, подкасти та вино: 5 книг для засвоєння нових навичок

Пізнати Україну: 5 документальних фільмів про українську культуру

Фільми на вихідні під пледом і з какао

П’янкий винний вечір: фільми про вино, які має подивитися кожен

Youtube UA: добірка українських ютуб-каналів, на які варто підписатись

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР