З мандаринами під ковдрою: нові фільми для новорічного настрою

До Нового року – кілька тижнів, тому пора створювати святковий настрій самотужки, слухати Френка Сінатру та дивитися різдвяні фільми й серіали. Хтось переглядає «Гаррі Поттера», хтось більше любить «Сам вдома», а хтось завжди шукає нові варіанти для проведення вечора.

Саме для останніх у редакції Space mag. зібрали найцікавіші новорічно-різдвяні фільми для святкової атмосфери.

«ЗАМОК НА РІЗДВО»

Романтична комедія «Замок на Різдво» зайняла панівні позиції рейтингу Netflix. Головна героїня, американська письменниця Софі Браун, яку грає Брук Шилдс, прямує до Шотландії напередодні Нового року, аби позбутися скандалу після виходу нової книги. Вона закохується в замок, в якому й зупиняється, знайомиться з його таємничим господарем, герцогом.

Фільм знімали в розкішному готичному особняку в Единбурзі, тому ефектні декорації та мальовничі шотландські пейзажі справді вражають. Кінокритики вже встигли помітити, що «Замок до Різдва» – ідеальний фільм для «різдвяної втечі» у казковий світ.

 «РИТМ РІЗДВА»

Головні герої романтичного французького серіалу «Ритм Різдва» – популярний репер та журналістка, між якими виникає «сумнівна у своїй перспективності симпатія». Чи переросте це почуття на щось більше? І якщо сюжет вам здається банальним, то варто додати, що дія відбувається в Парижі, що точно не залишить нікого байдужим.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: П’янкий винний вечір: фільми про вино, які має подивитися кожен

П’янкий винний вечір: фільми про вино, які має подивитися кожен

«РОБІН»

Це історія про птаха, який виріс серед мишей. Коли Робін підростає, то прямує на пошуки сім’ї, щоб дізнатися правду про себе, свою родину та походження. Ця зворушлива історія відбувається напередодні Різдва. А ще в легкій розважальній формі розкриває важливі теми щодо пошуку самого себе.

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Фільми на вихідні під пледом і з какао

Фільми на вихідні під пледом і з какао

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Якщо він такий чудовий, чому мені так погано?»: 5 книг про психологію взаємин

«Не твоє собаче діло»: гостросюжетні книги, які захоплюють увагу з перших сторінок

«Кого ти кохаєш?»: книги про справжнє кохання

5 причин популярності серіалу «Гра в кальмара»

Серіали, заради яких можна відкласти свої справи

5 небанальних фільмів, які повинна подивитись кожна жінка

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР