5 детективів, які тримають увагу до останньої сторінки

Завуальовані історії, різні сюжетні лінії, загадковий розвиток подій і незвичайне завершення. Спільно з видавництвом бестселерів Vivat створили добірку детективів, що захоплюють та утримують вашу увагу до останньої сторінки.

Які книги придбати на «ковідну тисячу» – читайте ТУТ

Які книги придбати на «ковідну тисячу»: рекомендує видавництво бестселерів Vivat

 

МЕЛАНІ ГОЛДІНГ «ТА, ЩО ПРИХОДИТЬ ІЗ ТЕМРЯВИ»

Лорен Трантер – молода мама двох чудових хлопчиків-близнюків. А ще вона вкрай виснажена безсонними ночами та іншим боком материнства. Після повернення з лікарні Лорен майже не виходила з дому. Вона відчувала, що хтось стежить за нею та її дітьми. Це почалося ще там, у лікарні. Тієї страшної ночі хтось або щось проникло до палати Лорен, щоб підмінити її дітей! Ані поліціянти, ані чоловік не повірили наляканій жінці. Та згодом це сталося знову – хтось викрав дітей Лорен просто під час прогулянки у парку. А немовлята, яких знайшли невдовзі після викрадення, були вже не її дітьми, хоч бачила це тільки вона. Невже Лорен божеволіє? Чи якась надприродна почвара справді полює на її сім’ю? Лорен ладна на все, аби знайти своїх близнят.

 

 

 

 

МАРТІН КІММЕРІ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Серце людини пришвидшено б’ється з різноманітних причин. Деякі з них прекрасні й оптимістичні. Інші ж оманливі й безглузді, і це помічають усі, окрім нас. Та що може змусити забитися частіше серце лікарки-кардіолога? Зеді гадала, що за майже двадцять років дружби вона знає геть усе про подругу Емму. Пам’ятає кожен день навчання в медичній школі, дівочі переживання й нічні теревені. У минулому вони добре знали одна одну. Занадто добре. Одначе тепер, коли в їхнє життя повернувся Нік, колишній наставник, усе змінилося. Його поява нагадала Еммі про те жахіття, що сталося з ними в роки навчання, про те, що мало не зруйнувало життя обох подруг. У присутності Ніка серце Емми, здається, аж вистрибує з грудей. Від щастя чи, може, від страху?

 

 

 

 

ЕММА ХІЛІ «ЕЛІЗАБЕТ ЗНИКЛА»

Мод – жінка вісімдесяти двох років, яка з кожним днем пам’ятає дедалі менше про те, хто вона. Хвороба Альцгеймера стирає минуле, наче гумка. Старенька пише записки, щоб не забути про дуже важливу річ: про те, що сталося з її давньою подругою Елізабет. Мод не знає, куди та зникла. Може, тому, що вона нікуди й не зникала? Чи її взагалі ніколи не було? Одначе Елізабет не єдина «загублена». Сестра Мод, Сьюкі, так само розчинилась у часі та просторі. Чи мають ці зникнення якийсь зв’язок? Чи це лише хвороблива уява літньої жінки, яка геть нічого не пам’ятає. Або ж навпаки, тільки вона й пам’ятає все.

 

 

 

 

 

 

БЮССІ МІШЕЛЬ «ЗМАРНОВАНІ МРІЇ»

Наталі й Олів’є мають усе, що можна бажати для родинного щастя: двох дорослих доньок, будинок на березі Сени, улюблену роботу. Аж раптом низка дивних збігів змушує жінку згадати епізод із молодості, який стосується її давньої таємниці. Події розгортаються в тій самій послідовності, що й двадцять років тому. Це може бути чийсь кепський жарт, дріб’язкова помста або просто її власна уява, розбурхана спогадами. А коли збігів між минулим і сьогоденням виявляється забагато, Наталі стає лячно. Хтось намагається змусити її знов це пережити. І коли минуле і сьогодення стають такими схожими, що це не можна пояснити раціонально, невже Наталі повинна повірити, що час можна повернути назад?

 

 

 

 

 

НІКУЛІНА АНАСТАСІЯ, БАКУЛІН ОЛЕГ «БІЛЬШЕ НІКОМУ»

Коли думка інших має занадто велике значення, гонитва за славою змінює твоє життя назавжди. Скандально відомий художник у минулому, сьогодні – продавець пігулок для схуднення. Як це сталося? Він не пам’ятає. І чому його підозрюють у вбивстві неповнолітньої? Замість відповідей – лише дивні малюнки, невідомо коли виведені його рукою, і почуття провини за речі, які він не робив. Чи робив, але забув? Час прийняти правду. От тільки вона йому не сподобається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайт: vivat-book.com.ua

INSTAGRAM: @vivat_book

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Дизайн, подкасти та вино: 5 книг для засвоєння нових навичок

«Якщо він такий чудовий, чому мені так погано?»: 5 книг про психологію взаємин

«Не твоє собаче діло»: гостросюжетні книги, які захоплюють увагу з перших сторінок

Математика кохання: 5 книг, які допоможуть розуміти партнера краще

Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР