«В напрузі до останньої сторінки»: підбірка детективів від українських авторів

Тренд на українське можна прослідкувати у всіх сферах нашого життя. Українські автори та видавництва безмовно мають бути серед них. Читайте та підтримуйте українське.

Спільно з видавництвом бестселерів Vivat зробили добірку детективів від українських авторів.

Іспит і перші страхи позаду. Окрилені артеміди готові знову боротися з несправедливістю, рятувати світ… а їм відводять роль няньок заможної пані й засилають аж на Мадагаскар. На острові ж – райський куточок, жодної тобі небезпеки! Хочеш – купайся, споглядай зебу, їж фрукти. Та враз місія, що скидалася на відпочинок, перетворюється на пекло, і відтоді кожна з чотирьох дівчат торує власний шлях – у Нью Йорку та Тбілісі, Гонконгу й Відні.

А незабаром до Амелі надходять листи: таємничий К. обіцяє розповісти про справжню причину смерті її батьків. То невже притулок «Артеміда» далеко не благодійний прихисток для обдарованих сиріток, а гер Фрідріх не той добрий дідуган, яким здається? Амелі запитала б у нього особисто, та опікун безслідно зник. Чи ж не час артемідам знову зібратися разом?

 

 

 

 

Дара Корній «Місяцівна»

Терезу кличуть Місяцівною за незвичну зовнішність, бо таких, як вона, – альбіносів – називають людьми Місяця. Мама Василина, прагнучи врятувати її після автомобільної аварії, передає старовинний оберіг – лунницю, що багато століть супроводжує жінок із давнього шляхетного роду Коморовських. Однак після цього життя Терези кардинально змінюється: з настанням повні щось лихе наче вселяється в дівчину – і вона опритомнює на старому сокальському цвинтарі з кров’ю під нігтями та присмаком крові в роті. Щоб здолати зло, Терезі доведеться пройти курс реабілітації в психлікарні, розплутати вузлики страшних родинних таємниць, зазирнути в очі власному майбуттю, повернути на місце чорне серце темного янгола та знайти своє призначення там, де гори підпирають небо.

 

 

 

 

 

 

Іван Байдак «Чоловік з моїм іменем»

Родвелл Вільямс, інтроверт і книголюб, у букіністичній крамниці натрапляє на таємничі рукописи. І його життя переплітається із цією знахідкою. Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого. Достоту він знає одне: ми всі змінюємося та з часом стаємо настільки іншими, що, якби зустрілися із собою колишніми, то навряд порозумілися б чи заговорили. «Чоловік з моїм іменем» захоплює можливістю ввійти у світ самопізнання, світ, де перетинаються минуле і майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно дістаєш шанс повернутися на початок шляху.

 

 

 

 

 

 

Андрій Кокотюха «Вигнанець і шляхетна полонянка»

1919 рік, Катеринославщина. Колишній поліцейський-вигнанець Платон Чечель служить у петлюрівській розвідці. Виконуючи таємне завдання в глибокому ворожому тилу, Платон опиняється в пастці і дивом виривається від білих. Але потрапляє до рук червоних. Тепер він за крок до розстрілу. Разом із ним у полоні юна і шляхетна Дарина Ільницька. Страшно подумати, що загрожує їй. Тому Чечель робить відчайдушну спробу врятувати себе та дівчину – береться розслідувати вбивство ворожого командира. Ціна звільнення – знайдений вбивця. Тільки ж навряд можна вірити комісарським обіцянкам.

 

 

 

 

 

Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін «Більше нікому»

Коли думка інших має занадто велике значення, гонитва за славою змінює твоє життя назавжди. Скандально відомий художник у минулому, сьогодні – продавець піґулок для схуднення. Як це сталося? Він не пам’ятає. І чому його підозрюють у вбивстві неповнолітньої? Замість відповідей – лише дивні малюнки, невідомо коли виведені його рукою, і почуття провини за речі, які він не робив. Чи робив, але забув? Час прийняти правду. От тільки вона йому не сподобається.

Сайт: vivat-book.com.ua

INSTAGRAM: @vivat_book

 

 

 

 

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Дизайн, подкасти та вино: 5 книг для засвоєння нових навичок

5 книг, які допоможуть почати новий рік з чистого аркуша

«Якщо він такий чудовий, чому мені так погано?»: 5 книг про психологію взаємин

«Кого ти кохаєш?»: книги про справжнє кохання

«Не твоє собаче діло»: гостросюжетні книги, які захоплюють увагу з перших сторінок

Підбірка книг, які створять романтичний настрій в День усіх закоханих

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР