Як полюбити своє тіло?

Любов до себе – фундамент, на якому будується все наше життя. Це завжди про прийняття себе, самоповагу, уважне ставлення до своїх емоцій, почуттів і потреб та відчуття реалізованості. Ділимось порадами, які допоможуть вам переглянути рівень своєї любові до свого тіла.

НЕ ПОРІВНЮЙТЕ СЕБЕ З ІНШИМИ

Всі ми різні, але це не означає, що хтось із нас кращий, а хтось гірший. Якби всі люди у світі були однаковими, то жити було б значно нудніше. Ба більше, хто вам навів думку, що ваша стрункіша подруга щасливіша за вас або що вона ніколи не докоряла себе за з’їдене потайки тістечко? Не дивіться на інших, дивіться на себе. Спрямовуйте свою енергію у свій розвиток, а не розсіюйте на сторонніх.

ЛИШЕ ПОЗИТИВ

Готові посперечатися, що вам у собі хоч щось та й подобається. Можливо, у вас занадто широкі стегна, зате гарна усмішка або маленькі груди, але розкішне волосся нижче лопаток. Не вишукуйте комплекси та уявні недоліки – це не принесе вам радості та натхнення. Боріться з тим, що можете змінити (наприклад, целюліт) і прийміть те, що ви не можете змінити (наприклад, невеликий зріст).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому не можна відкладати життя «на потім»?

БЕЗ СТАНДАРТІВ

Ідея різноманітності тільки починає пробиватися в голови та серця людей, проте в суспільстві досі панують жорсткі стандарти. Позбудьтесь всіх джерел подібної інформації: не переглядайте блоги, які проповідують зайву худорлявість; не дивіться фільми з актрисами, тіла яких більше схожі на тіла підлітків; виключіть із життя людей, які наполягають на тому, що з вами щось не так. Чим менше інформаційного сміття у вашому житті, тим краще.

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ СЛАБКОСТІ

Ми всі люди, тому нам дозволені маленькі слабкості. Наприклад, дозвольте собі бути неідеальною – гонитва за інстаграмною красою для багатьох обернулася трагічно. Якщо вам не подобається те, що ви бачите у дзеркалі, це нормально! У кожного з нас бувають такі дні, коли навіть маленький прищик здатний вивести з рівноваги. Якщо вам не подобається ваше відображення постійно, то тут потрібно варто звертатися до психолога.

ІМІТАЦІЯ ЛЮБОВІ

Прикидайтеся, доки не повірите – ось ваше головне завдання на найближчий час. Якщо ви не можете щиро полюбити себе і своє тіло, вдавайте, ніби ви з собою в гармонії. Згодом ця гра в імітацію залучить вас так, що ви почнете відчувати до себе найпіднесеніші і справжні почуття.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як жити далі під час війни: поради від психологині

«Якщо він такий чудовий, чому мені так погано?»: 5 книг про психологію взаємин

«Не можу дозволити собі»: чому нам важливо вміти радіти під час війни

Як поводитися з токсичними людьми?

«Страшно до смерті!»: що таке панічні атаки і як їх лікувати

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР